Eston Şehir Mahallem’den bayrama özel yüzde 25 indirim…

Eston Şehir Mahallem yoğun talep üzerine bayrama özel kampanya hazırladı. Bayram boyunca projede kalan son 25 daire için yüzde 25 indirim avantajı sunulacak.

Özlenen mahalle kültürünü yeniden başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem bayramda ev sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya hazırladı. Tamamına yakını satılan ve sadece 25 dairesi satışta olan Eston Şehir Mahallem’de peşin alımlarda bayrama özel anında yüzde 25 indirim sunulacak.

Projenin dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Metrekare fiyatı 5 bin –  6 bin TL arasında olan Eston Şehir Mahallem’de peşin alımlarda anında yüzde 25 indirimin yanı sıra, yüzde 1 peşin ödeme seçeneğinde, 60 aya 0, 120 aya yüzde 0.45 faiz oranı uygulanacak.

 

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın