İstanbul’da doğanın içindeki villalardan davet var

50 yıla varan köklü geçmişleri ile gayrimenkul sektörünün önde gelen iki firması Mesa ve Nurol’un ortak imzasını taşıyan Yeşilyaka projesi, yemyeşil doğası, çağdaş yaşam olanakları ve özellikleriyle tercih edilen projeler arasında geliyor.

Yeşilyaka projesinde yeni satışa çıkan villalar Ardıç ve Ladin isimlerini taşıyor. 303 metrekarelik büyüklükleriyle tek katla çözülmüş bir yaşam alanı sunan Ladin villaları 2.080.000 TL’den, 272 metrekare büyüklüğündeki Ardıç villaları ise 1.600.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu, Bahçeşehir bölgesinden yoğun talep aldıklarını, bölgenin kentin en az yoğun ve en iyi planlanmış bölgelerinden biri olduğunu söyledi. Bıyıklıoğlu, Yeşilyaka’nın, villa yaşamına geçmek ve beton yüzeyler yerine yeşil ile maviyi görmek isteyen ailelerin tercihi olduğunu belirtti.

İlk teslimler Ekim 2017’de

Yeşilyaka, 320 bin metrekarelik bir alana yayılmış, toplam 159 müstakil villadan oluşuyor. Mesa ve Nurol imzası taşıyan Yeşilyaka 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, koru ve göl manzarasına sahip. Yeşilyaka’da ilk villalar, Ekim 2017’de teslim edilmeye başlayacak.

Yeşilyaka sakinleri açık havada spor yapmanın keyfini tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahalarında çıkarırken, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezinde günün yorgunluğunu atacaklar. Projede yaşayanlar Yeşilyaka kulüpte dostlarıyla bir arada keyifle vakit geçirebilecek, akşamları ailece açık hava sinemasında film seyredebilecekler.

Projede çocukların hem güvenli, hem de çeşitli aktivite alanlarıyla donatılmış parklarda eğlenebileceği çok özel parkurların yanı sıra tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ve yaş gruplarına göre özel dizayn edilmiş parklar da bulunuyor.

Doğayla bütünleşmiş yaşamlar sunan Yeşilyaka, 3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafedeki proje, çevresindeki eğitim ve hastanelere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yeşilyaka, Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.