SILKARSTONE, TOUCH2MARBLE SERİSİ İLE MERMERİN EN YENİ HALİNİ TANITIYOR!

Çok çeşitli mermer ürün gamı ile mozaik, plaka ve fayans üretimi yapan, ürünlerini dünya çapında 35’ten fazla ülkeye ihraç eden bir doğal taş üreticisi olan SilkarStone, mimarlar ve tasarımcılar ile bir araya geldiği etkinlikler arasına bir yenisini ekliyor.

Bu Seride Neler Oluyor?

SilkarStone ekibi, ‘’TOUCH2MARBLE’’ serisi kapsamında ofisinize gelip sizi lamine edilmiş doğal taş paneller ile tanıştırıyor, ofisinize ve size bir sunum yapıyor ve hem kendi merak ettiklerini size soruyor, hem de sizin merak ettiklerinizi cevaplıyor.

Mermerin En Yeni Hali Olarak: LSP (Lamine Edilmiş Doğal Taş Paneller)

SilkarStone, ofisinize gelerek LSP (Lamine Edilmiş Doğal Taş Paneller) ürünlerden üretilen masa kurulumunu gerçekleştiriyor. Kurulumu gerçekleştirilecek olan Raklis masaların üretiminde, ileri teknoloji kullanılarak üretilen doğal taşların, hafif malzemeler ile lamine edilmesiyle elde edilen LSP ürünler kullanıldığı için daha ince, daha hafif, daha dayanıklı ve daha kaliteli masalar ortaya çıkıyor.

İlk Etkinlikler Gerçekleştirildi: Toner Architects ve iki design group

SilkarStone, Touch2Marble Serisi kapsamında ilk etkinliklerini Toner Mimarlık, ikinci etkinliklerini ise iki design group ile gerçekleştirdi. Geçmiş etkinliklere göz atmak için @silkarstone instagram hesabını ziyaret edebilisiniz.

Touch2Marble Serisine Dahil Olmak İster misiniz?

Bu seriye dahil olmak çok kolay! SilkarStone ile iletişime geçerek, hangi firmadan olduğunuzu belirtmeniz ve seriye dahil olmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBakan Kurum’dan köy evleri paylaşımı geldi! İlk kazma vuruldu!
    Sonraki yazıBina güçlendirme kredisi kullanacaklara sigorta kolaylığı