Siltaş Marina ile konforlu bir yaşam

Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina, panoramik deniz manzaralı 3+1 daireleri ile dikkat çekiyor.

Siltaş Yapı’nın Pendik’in sahil şeridinde marinanın tam karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina, 3+1 daireleri ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı sunuyor. Geniş aileler için de ideal bir proje olan Siltaş Marina’da 3+1’lerin büyüklükleri 125 ila 145 metrekare arasında değişiyor. LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanan Siltaş Marina, adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunuyor. ‘Adalara karşı, bulutlara komşu’ Siltaş Marina, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Siltaş Marina’da, peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 48 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

LifeX yaşam konsepti

Siltaş Yapı’nın ilk kez bu projede hayata geçireceği ‘LifeX Konsepti’ içinde, proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Projede, elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor.

Ambulansın girebildiği otopark

Yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak tasarlanan Siltaş Marina’da, başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin verilmiyor. Ambulansın girebildiği kapalı otoparka ek olarak bloklarda sedye taşınabilen asansörler de mevcut. 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi tarafından korunacak olan Siltaş Marina’da, yüksek deprem standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak radye temel ve betonarme karkas sistemi uygulanıyor.

Ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı tanıyan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakikalık bir mesafede bulunan Siltaş Marina, birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.