Sinpaş Altınoran’da fiyatlar 272 bin TL’den başlıyor!

 manset

Türkiye'nin en büyük gruplarından Sinpaş Holding iştiraki Sinpaş Yapı tarafından, Ankara'nın hızla gelişen bölgesi Çankaya/Oran'da hayata geçirilen Sinpaş Altınoran projesinde satılık daire fiyatları 272 bin TL'den başlıyor. 2 bin 647 konut var Toplam 1 milyon 850 bin metrekare arsa alanında 2 bin 647 konuttan oluşan Sinpaş Altınoran’da daire büyüklükleri 81 metrekareden 433 metrekare arasında değişiyor. Daire tipleri ise 1+1’den 6,5+1’e kadar uzanıyor.

Yaşam 2015'te başlıyor

Beş etaptan oluşan Sinpaş Altınoran projesi, "Türkiye'nin en büyük temalı konut projesi" olarak da lanse ediliyor. Dairelerin dekorasyonlu ve dekorasyonsuz seçeneklerle teslim edildiği Sinpaş Altınoran projesinde yaşam 2015 yılında başlayacak.

Sinpaş Altınoran ödeme seçenekleri

Sinpaş Altınoran ödeme seçenekleri kapsamında ise Sinpaş'ın "Nefes aldıran kampanya"sı devam ediyor. Buna göre daire bedelinin yüzde 10’u peşin ödeniyor. Yüzde 10’u 12 ay vade farksız taksitlerle ödendikten sonra, geri kalan kısım ise 14 ay sonra firmayla birlikte planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıÜçüncü köprü 25 gökdelene eşit!
  Sonraki yazı“Enflasyonun düşmesi yeni hükümete bağlı”
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın