Sinpaş GYO’dan Katar çıkarması

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Sinpaş GYO, Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen 2. Expo Turkey by Qatar’ın en çok tercih edilen markalarından biri oldu.        

Sinpaş GYO, 17-19 Ocak’ta Katar’ın başkenti Doha’da, düzenlenen 2. Expo Turkey by Qatar’ın dikkat çeken isimleri arasında yer aldı. Sinpaş GYO; İstanbul, Ankara ve Bursa’da geliştirdiği temalı konut projeleriyle hem yerli hem de yabancı konut alıcısı ve yatırımcısının tercih ettiği marka olarak dikkat çekmeyi sürdürdü.

Önemli isimler fuarda

Kraliyet ailesi üyesi H. E. Sheikh bin Jassim Al Thani, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, MÜSİAD Genel Başkanı Abddurrahman Kaan ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sinpaş GYO standını ziyaret eden önemli isimlerden birkaçı oldu. Sinpaş GYO standında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer: ‘‘Geçen yıla göre bu yıl zamanlama ve lokasyon daha iyi planlanmış. Önemli misafirler ağırladık. Satışlar da daha iyi ancak bizim için bu tür fuarlar satıştan ziyade markamızı, ürünlerimizi, şehirlerimizi, ülkemizi tanıttığımız fuarlardır. Burada Bursa Modern projesinin hemen yanında yer alan Bursa Aqua City projemiz hakkında bir ön bilgi verdik. Bursa Aqua City projemizin Mart ayında lansmanını yapmayı planlıyoruz.’’

Körfez ülkeri ile ilişkilerimiz önemli

Sinpaş olarak uluslararası alanda faaliyet göstermeye başladıklarını söyleyen Gacemer, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Sinpaş GYO olarak Körfez ülkeleriyle her zaman yakın ilişkiler içinde olduk. Bu bölgede düzenlenen fuarlara sık sık katılarak projelerimizi yatırımcılara tanıtma fırsatı buluyoruz. Katar da aynı şekilde yakın takibimizde. Katar, körfez bölgeleri içinde en iyi ekonomik performans gösteren ülke. Dünyanın en rekabetçi 18. ekonomisi olmakla beraber son yıllarda Türkiye-Katar ticaret hacmi de artış göstermiş durumda. Katarlı gayrimenkul yatırımcıları da İstanbul ve Bursa projelerimize oldukça ilgi gösteriyorlar. Bir milyon dolarlık ev alana Türk vatandaşlığı verilmesi, KDV’de yapılan indirimlerle bu yıl yabancıya yapacağımız satışlarla sektör hedefimiz olan 5 milyar doları yakalayacağımızı umuyoruz.’’

Şehrin merkezinde doğanın içinde

Şişli-Bomonti’de konumlanan Queen Bomonti, şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunuyor. Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim konumu ile dikkat çeken projeden Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine, Cevahir ve City’s gibi alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en gözde kongre oteli Hilton’a kısa sürede ulaşılabiliyor. Boğaz’da bir kahvaltı ya da Nişantaşı’nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor. Türkiye’nin ilk ‘HIGHLIFE’ temalı projesi Queen Bomonti, kendine ait 10 bin metrekarelik “Şehir Parkı” ile şehrin merkezinde yeşillikler içerisinde.

Yükselen şehir Bursa

Bursa, tarihi zenginliği ve kültürel mirası ile yerli konut alıcısının olduğu kadar, yabancı yatırımcının da ilgisini çeken bir şehir. Konut fiyatları Bursa’da İstanbul’daki gayrimenkullerden %30-40 daha düşük. Bursa’nın gelişen ve büyüyen İstanbul yolu aksında, Bursa’nın tek uluslararası ödüllü konut projesi Bursa Modern’in hemen yanında yer alan Aqua City Bursa, sizlere yepyeni bir yatırım fırsatı sunuyor. Su ve yeşil ile iç içe, Uludağ manzaralı geniş balkonları, meydanı, kafe – restoranları, spor, dinlenme ve çocuk oyun alanlarıyla yaşama dair keyif alacağınız pek çok şeyi Aqua City Bursa’da yeni sakinlerini bekliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.