Sinpaş Köyceğiz’de yüzde 15 erken bahar indirimi kampanyası!!

sinpas_koycegiz_bahar_kampanya

Türkiye’nin en büyük firmalarından Sinpaş Holding bünyesindeki Sinpaş Yapı’nın Sancaktepe’de geliştirdiği Ege konseptli projesi Sinpaş Köyceğiz, baharı erken karşılıyor. Yüze 10’luk lansman dönemi indirimine yüzde 15’lik erken bahar indirimi de eklendi.

Teslim tarihi Mayıs 2016

Toplam 26 bin metrekarelik arsa alanında yükselen Sinpaş Köyceğiz projesi, kat sayısı 5 ile 11 arasında değişen bloklarda 291 konuttan oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire tiplerinin bulunduğu Sinpaş Köyceğiz projesinde daire büyüklükleri ise 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. Yaklaşık 8 bin 600 metrekare yeşil alana sahip olan Sinpaş Köyceğiz projesinin teslim tarihi olarak ise Mayıs 2016 tarihi planlanıyor.

Sinpaş Köyceğiz kampanyalı ödeme seçenekleri

Sinpaş Yapı’nın Sinpaş Köyceğiz projesi için geliştirdiği “erken bahar indirimi” kampanyasının ödeme seçenekleri ise şöyle: Sinpaş Köyceğiz projesinde lansmana özel yüzde 10 indirime ek olarak, satış bedelinin minimum yüzde 70’inin ödenmesi durumunda ise ayrıca yüzde 15 erken bahar indirimi de sunuluyor. Tamamı peşin olan ödemelerde ise satış bedelinin tamamına yüzde 15 erken bahar indirimi uygulanıyor.

Sinpaş Köyceğiz sosyal donatılar

Sinpaş Köyceğiz projesinin sosyal donatıları kapsamında şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşmeyi hayal edenler için Güney’deki o sahil kasabasının sıcaklığını İstanbul’a taşıyan Sinpaş Köyceğiz’de peyzaj; ortada oluşturulan 2500 metrekarelik biyolojik göletin etrafında geliştirildi. Köy yaşamının huzurunu yansıtan bu sıcak ve samimi projenin merkezinde, Orta Kahve yer alıyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanının doğallığı ve dinginliği Köyceğiz’de yeniden hayat buluyor. Köy meydanının hemen yanında asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesi var. Patikalarda, yeşilin içinde saklanan yürüyüş parkuru boyunca yer yer nar ve portakal-mandalina ağaçları, zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, sakin kitap okuma köşeleri yer alıyor.

Sinpaş Köyceğiz nerede?

Sinpaş Yapı’nın en nitelikli projelerinden biri olan Sinpaş Köyceğiz projesinin nerede olduğu sorusunun cevabı ise şöyle: Sinpaş Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunuyor. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015’te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.  

Proje Künyesi
 Proje adı: Sinpaş Köyceğiz
 Firma: Sinpaş Yapı 
Arsa alanı: 26 bin metrekare 
Yeşil alan: 8 bin 600 metrekare 
Daire sayısı: 291 
Daire büyüklükleri: 67-206 metrekare 
Daire tipleri: 1+1’den 4+1’e kadar
 Sinpaş Köyceğiz nerede: Sancaktepe 
Sinpaş Köyceğiz fiyat aralığı: 323 bin 600-945 bin 600 TL Sinpaş Köyceğiz teslim tarihi: Mayıs 2016 Sinpaş Köyceğiz iletişim Abdurrahman Gazi Mah. Sevenler Cad. Kasaba sok. Sancaktepe/İstanbul 444 1974 www.sinpaskoycegiz.com.tr 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSur Yapı’nın İdilia ve Vitrin projelerinde yüzde 15 indirim!
  Sonraki yazıMudanya Saraylar’da kişiye özel ödeme planı! 550 bin liradan!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın