Sinpaş Marina Ankara, Ankara’nın ilk ve tek marina projesi

MarinaAnkaraKanyon2

Sinpaş, Çankaya Oran’da 3 ayrı yaşam konseptinde geliştireceği Marina Ankara’nın ilk konsepti Marina Towers’ı satışa sundu. Projenin tanıtım toplantısı Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik ve Marina Ankara’nın marka yüzü Hülya Avşar’ın katılımıyla gerçekleşti. Sinpaş Yapı, marina konseptiyle başkente yeni değerler katan Marina Ankara projesini Çankaya Oran’da hayata geçiriyor.

Farklı yaşam konseptleriyle gelişecek Marina Ankara’da, masmavi sular, rengarenk yelkenliler, kafeler ve restoranlarla çevrelenen Marina, projenin ana konseptini oluştururken; başkente yenilikler getiren çok sayıda sosyal olanak da Marina’yla birlikte yükseliyor.

Yaklaşık 120.000 metrekarelik bir alanda 3 ayrı yaşam konseptiyle geliştirilen Marina Ankara projesinin ilk konsepti Marina Towers’da satışlar başladı. Bugüne kadar alışılagelmiş projelerden çok farklı olan Marina Ankara, yaklaşık 15.000 m²’lik kesintisiz gölet çevresinde tasarlanan yaşam alanları ile Çankaya Oran’da bambaşka bir hayatın kapılarını açıyor.

Sinpaş, Marina Ankara Projesini Hülya Avşar’la tanıttı

Ankara’ya marina getiren projenin tanıtım toplantısı Ankara JW Mariott Otel’de gerçekleşti. Toplantıya Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik’le birlikte Marina Ankara’nın marka yüzü Hülya Avşar da katıldı.

Ahmet Çelik, projeyle ve Hülya Avşar’ın katılımıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak şunları söyledi: “Biz Sinpaş olarak yeşil ve suyu insan hayatının büyük kısmının geçtiği konutlarda, ev yaşamında ilk kullanan firmalardan biriyiz, bunu 20 yıl önce keşfettik ve bu unsurları projelerimizde kullanıyoruz ve sürekli değişik konseptlerde yoğun şekilde kullanmaya da devam edeceğiz. Böylesine büyük bir projeye, Hülya Avşar gibi büyük bir isim yakışır diye düşündük. Projemizde birçok sosyal yaşam unsurları var, bunlarla özdeşleşmeliydi. Kayak yapmalı, tenis oynamalı, spora düşkün olmalı ve gözleri mavi olmalı gibi… Ve tabii ki tüm bunlarla birebir örtüşen Hülya Hanımdı.’’

Marina Ankara’nın marka yüzü Hülya Avşar, kızı Zehra’yla ilk kez kamera karşısında

Ünlü sanatçı Hülya Avşar da projenin kendisini çok etkilediğini belirterek şunları söyledi: “İlk duyduğum andan itibaren Ankara’da marina fikri bana heyecan verdi. Projenin görkemi ve barındırdığı zengin olanaklar da çok ilgimi çekti. Ankaralı ailelerin bu mutluluğu yaşayacakları yeni yaşam alanlarına kavuşmaları çok güzel. Spora ve tenise meraklı biri olarak, Snowland, Çankaya Tenis Kulübü gibi olanaklardan da heyecan duydum. Sonuçta bu projede tüm kalbimle yer almaya karar verdim. Benimle birlikte kızım Zehra da kampanyada yer aldı. Anne kız ilk kez kamera karşısına geçtik. Ankara için birçok ilki barındıran projede, bu bizim için de bir ilk oldu.”

MarinaAnkaraTowers1

Marina Ankara’nın ilk yaşam konsepti Marina Towers

Ankara’ya yeni değerler katacak yaşam projesinin 3 ayrı yaşam konseptinde gelişeceğini belirten Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik de ilk konsept olan Marina Towers’la ve projenin özellikleriyle ilgili şu bilgileri verdi: “Marina Ankara’da 15 bin metrekare su alanıyla birlikte 15 bin metrekare de yeşil alanımız var. Projenin hemen yanı başında 620 bin metrekarelik rekreasyon alanı var. Sinpaş’ın tüm projelerinde olduğu gibi mavi ile yeşili buluşturuyoruz. İnsanlara huzur ve enerji veren bu buluşmayı her defasında özgün bir konseptle yorumluyoruz. Bu çerçevede, Marina Ankara’nın ilk yaşam konsepti Marina Towers ile birlikte, Kanyon, Marina, Marina Meydanı, Tropik Ada gibi yeniliklerimizi de hemen inşaya başlıyoruz. Ayrıca yeşille mavi, bu defa beyazla da buluşuyor ve arazimizin yapısını en iyi şekilde değerlendirerek burada yılın 365 günü kayak yapılabilecek Snowland’i de geliştiriyoruz. Bisiklet ve Koşu Parkurları’nın yanı sıra kapalı ve açık kort alanları bulunan Çankaya Tenis Kulübü de, Marina Ankara’da yer alacak, başkentteki kayak, tenis gibi spor meraklılarının yeni buluşma adresi de Marina olacak.”

Marina’yla birlikte Meydan, Kanyon ve Tropik Ada da Marina Ankara’da

Marina Ankara projesine adını veren Marina ve Marina Meydanı, deniz feneri, kafeleri, restoranları ve masmavi atmosferiyle başkentlilerin en keyifli buluşma noktası olacak. Pek çok sosyal alanla birlikte büyüyecek Marina Ankara’da, 3.5 metre yüksekliğindeki şelalesi, kumsalı ve gölüyle Kanyon, Marina Towers’ın hemen altında yer alacak. Kanyon’da çocuklar su kayaklarından kayıp suda oynarken, aileler sevdikleriyle birlikte kumsalda keyifli vakitler geçirecek. Tropik kumsalı ve bitki örtüsüyle Tropik Ada, çocuklar için yüzme, aileler için dinlenme ve buluşma yeri olacak. Profesyonel tenis kortları ve uzman antrenörleriyle Çankaya Tenis Kulübü; yılın 4 mevsimi kayak yapılabilecek, dünyanın en heyecanlı ve en modern kayak pisti Snowland; zeytin iskelelerinden turunç seralarına pek çok güzelliğin eşlik ettiği 2.5 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru gibi sosyal alanlar da Marina Ankara’daki yaşama ayrı birer renk katacak. Ankara’nın ilk ve tek Marinası, sunduğu rengarenk yaşamıyla başkentin yeni simgelerinden ve buluşma noktalarından biri olacak. MarinaAnkara3

Marina Towers’ta satışlar başladı Marina Ankara’nın ilk yaşam konsepti Marina Towers’ta satışlar başladı. Ankara’nın prestijli kuleleri olarak yükselen Marina Towers’ta 69 metrekareden başlayan ve 444 metrekareye kadar uzanan, 1+1’den 7.5+1’de çok farklı seçenekte konut tipleri yer alıyor. Beş ayrı bloktan oluşan ve toplam 912 dairenin yer aldığı Marina Towers’taki daireler, bir yandan marina diğer yandan ise vadi ve Eymir Gölü’ne uzanan eşsiz bir manzaraya hakim olacak.

Lansmana özel ödeme avantajları Lansman fiyatları, alternatif ödeme seçenekleri ve ön satış dönemine özel % 7’lik lansman indirimiyle Marina Ankara bu döneme özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Sinpaş Yapı, Marina projesinde sunduğu ayrıcalıklı bir yaşama çok daha kolay sahip olunabilmesi için, uygun ödeme alternatifleri geliştirdi. Bu kapsamda, % 10’dan başlayan peşinatlarla Sinpaş bünyesinde uygulanan 40 ve 48 aylık ödeme planlarından faydalanmak mümkün. Bir diğer seçenek, hiç peşinatsız % 40’ını yine Sinpaş bünyesinde ödeyerek, kalan % 60’lık kısmı için uygun oranlarla anlaşmalı bankalardan kredi kullanmak.

Projenin künyesi: Proje İsmi: Marina Ankara Firma: Sinpaş Yapı Konum: Oran Çankaya / Ankara Toplam Arazi: 120.000 m² Toplam Daire Sayısı: Marina Ankara 2.518 Metrekare Aralığı: 69 – 444 m² Konut Tipleri: 1+1’den 7,5+1’e Fiyat Aralığı: 284.300 TL’den başlayan fiyatlarla Teslim Tarihi: Mart 2018 Satış Ofisi : www.marinaankara.com 444 1974

Marina Ankara tanıtım filmi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıÜnlü mimar ve tasarımcılar yeşil çatı projeleriyle İstanbul’a geliyor
  Sonraki yazıÖnder Halisdemir, Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığı’na getirildi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın