Sinpaş’tan Aydos Ormanı’na komşu bir yaşam

Sinpaş’ın, Aydos Ormanı’na komşu projesi Sinpaş Country, sınırlı sayıda özel dekorasyonlu daireleriyle sağlıklı ve sportif yaşam tarzının kapılarını aralıyor.

Sinpaş, 50 futbol sahası büyüklüğündeki Aydos Ormanı’nın yanı başındaki projesi Sinpaş Country’de güne kuş sesleriyle başlayabilir, sağlıklı ve zindelikli bir yaşam alanının tadını çıkartabilirsiniz. Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alan Sinpaş Country projesinde rahatlık hissi sağlayan 150 kat fazla negatif iyon var, yaşamaya başlayanları oksijen çarpabilir. Sinpaş Country, dekorasyonda özgün tarzı ile de ön plana çıkıyor. İç dekorasyonu ve özenli mimarisiyle ayrışan proje geniş balkonlarıyla yeşilin tam ortasında yaşama özgürlüğü sağlıyor. Özlenen komşuluk ilişkilerinin yaşandığı projede, trafiğe kapalı oyun alanları sayesinde çocukların ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlarken, egzoz dumanından uzak tertemiz bir hava, rahat ve güvenli yaşam sunuyor. Bu projede çocuklar evde bilgisayar başında vakit geçirmek yerine, bahçede mavi ve yeşilin tam ortasında bisiklete binerek, toprağın içinde doğal bir yaşamda oynayarak büyüyor.

Ağaç evler ve eğlence parkı

Yüzme havuzu, fitness & wellness club, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş yollarının bulunduğu projede, aileler çocuklarıyla birlikte temalı oyun alanlarının yanı sıra ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkında tatil tadında günler geçiriyor. Ayrıca Aydos Ormanı’nda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın kalbinde olmanın ayrıcalığını da yaşıyorlar.

Kolay ulaşım imkanı

Aydos Ormanı ve Aydos Gölü’nün yanı başında konumlanan Sinpaş Country, aynı zamanda Ataşehir ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşım ayrıcalığına da sahip. Sinpaş Country, bölgenin ormana yakınlığı ve Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması sayesinde değer kazanan ve kazanmaya devam edecek projelerin başında geliyor. Proje şehrin Mecidiyeköy, Üsküdar, Çekmeköy gibi noktalarına ortalama yarım saatlik uzaklıkta olmasıyla da dikkat çekiyor.

Kişiye özel ödeme planı

Sinpaş Country’de sınırlı sayıda daireler özel ödeme koşullarıyla satışta. Banka ve kredi ile uğraşmadan, peşin fiyatına 60 ay vadeli ev sahibi olunabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.