Sinpaş’tan doğa ile iç içe bir yaşam

Sinpaş Gökorman, Çamlıca ve Çekmeköy’e yakınlığı ve uygun ödeme koşullarıyla bölgenin en cazip projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi Gökorman, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın karşısında Ümraniye bölgesinde yükseliyor. Özel mimarisiyle Anadolu Yakası’nın dikkat çeken projeleri arasında yer alan Gökorman’da 1+1’den 4+1’e zengin daire seçenekleri sunuluyor. Gökorman’ın farklı tasarım özelliklerinden biri olan ‘şeffaf odalar’ ve duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odaları sayesinde dört mevsim muhteşem Çekmeköy Ormanı manzarası evinize getiriyor.

Bağlantı yollarına yakın lokasyon

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje, Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakikalık bir mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, Tem ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile iyi bir yatırım fırsatı sunuyor. Gökorman, birçok Sinpaş projesinde olduğu gibi köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine de oldukça yakın.

Geniş sosyal donatılar

Gökorman projesi 426 konuttan oluşan, doğal rekreasyon alanları ve hemen yanı başındaki günlük ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan çarşısı ile butik bir proje özelliğine sahip. Yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, kafe, fitness, sauna, lounge ve geniş sosyal donatılarıyla tüm sakinlerine hoşça vakit geçirmeyi amaçlıyor. Çocuklar için de açık havada, Gökorman’ın hemen yanı başındaki 10 bin metrekarelik parkta yeşili ve maviyi tanıma, doğayla iç içe büyüme olanağı mevcut.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.