Sinpaş’tan yeni nesil ofisler

Sinpaş tarafından projelendirilen Flatofis Haliç, hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odalarıyla tam donanımlı bir ofisin konforunu genç girişimcilere ve iş dünyasına sunuyor.

Sinpaş tarafından projelendirilen Flatofis Haliç, ‘Woop Point’ hazır ofis seçenekleriyle birçok ofis giderini en aza indirgeyerek keyifli ve ekonomik bir ofiste çalışmanın ayrıcalıklarını deneyimletiyor. Lokasyonu ve sunduğu hizmetleriyle büyük ilgi gören Woop Point, Sinpaş’ın yeni projelerinde de profesyonel hizmetlerine devam edecek.

Önemli markalar tek bir çatı altında

Woop Point ofisler, birçok firmanın bir arada sinerji içinde çalışmasına olanak sağlıyor. Woop Point, Flatofis içindeki önemli markalarla etkileşim sağlayarak aynı çatı altında olmanın avantajlarını yaşıyor. Sinpaş’ın Woop Point markasının çıkış noktası olarak seçtiği Flatofis, bu avantajları sağlayan önemli bir merkez olarak dikkat çekiyor. ‘Birlikte çalışmaktan ilham alın’ mottosuyla hayata geçen Flatofis’de, yenilenen ortak yaşam alanları ile tüm çalışanların keyifle vakit geçirebileceği, dinlenebileceği şekilde daha verimli bir çalışma ortamı sunuyor.

Keyifli ve ekonomik çalışma alanları

Müşterilerine hem keyifli hem de ekonomik bir ofiste çalışma ortamı sağlayan Woop Point, ofis giderlerini en aza indirgiyor ve bir profesyonelin ihtiyacı olan her şeyi sunuyor. İş ortamına uygun peyzajı, enerjik renkleri, retro modern dekorasyon tarzıyla dikkat çeken Woop Point, prestijli ve kolay ulaşılan iş adresi, müşteri odaklı ve dinamik iş gücü desteği, ofise 7/24 giriş imkanı, resepsiyon hizmeti  ayda 5 gün 2’şer saatlik 10 kişiye kadar ücretsiz toplantı salonu kullanımı, ortak çalışma alanı, ek toplantı ihtiyaçlarında kişiye özel indirim, yüksek hızda internet, faks, fotokopi, yazıcı ve tarayıcı hizmetleri, elektrik, su, ısınma, soğutma, cafe alanında self servis çay & kahve & su ikramı ve temizlik hizmeti sunuyor.

Kiralanabilir toplantı odaları

Action, Motivation, Inovation ve Vision isimli dört farklı toplantı odası seçeneği bulunan Woop Point, ihtiyaç duyulması halinde iş sahiplerine hızlıca toplantı ortamı sağlayabiliyor. Woop Poin’te iş sahipleri verimliliği arttıran yüksek donanımlı, ergonomik ofislerde projeksiyon cihazı, perde veya LCD ekranın yanı sıra beyaz tahta, flipchart, bilgisayar için ses sistemi, yüksek hızlı internet ve teknolojik imkanlara sahip toplantı odaları bulunuyor.

Sanal ofis kiralama hizmeti

Woop Point sürekli seyahat eden, uzaktan çalışan ya da mevcut ofisini sık kullanamayanlar için ihtiyaca uygun sanal ofis kiralama hizmeti veriyor. İş sahipleri sanal ofis uygulaması sayesinde prestijli bir iş adresi ve iş telefonuna anında sahip olup diledikleri zaman kendilerine sunulan hazır ofislerde çalışabiliyor. Çağrılarınızı şirket isminizle deneyimli bir ekip karşılarken, evrak ve kargolarınız adınıza teslim alınır. Woop Point talep edildiğinde toplantı odalarını da müşterilerinin hizmetine açıyor. Aylık 190 TL’ye kiralanabilecek sanal ofis paketinde prestijli bir ofis adresi sahibi olmanın yanı sıra evrak, kargo ve postaların teslim alınması, kişiye özel saklanması veya ulaştırılması, Woop Point ortak çalışma alanlarının kullanımı ve bu alanlarının kullanımı esnasında limitsiz ikramlar da bulunuyor. Bu sayede fiziksel ofislerinize yüksek maliyet ödemek ve ofis giderlerini hesaplamak zorunda kalmaz, hem zamandan hem de bütçeden kazanabilirsiniz.

Co-working çalışma sistemine uygun alanlar

Süresini çalışma sisteminize göre planlayacağınız saatlik, günlük ya da aylık paketlerle çalışmayı tercih ettiğiniz masayı rezerve ederek, bilgisayarınızı kurabilir, ofisten ayrılırken kişisel düzeninizi istediğiniz gibi bırakabilirsiniz. İş dünyasında iş birliği içinde ama bağımsız çalışmayı tanımlayan Co-working çalışma sistemine uygun alanlar da var. Bu alanlarda, farklı sektörlerden kişilerle bir arada çalışmak iş dünyasında yeni bağlantılar kurmak ve Woop Point’in tüm müşterilerine sunduğu ikram, çay-kahve servisi ve sekretarya hizmetlerinden faydalanmak mümkün. Bu kolaylıklar profesyonellerin sadece işlerine odaklanmasını sağlıyor.

Hayatı kolaylaştıran diğer hizmetler

Woop Point müşterileri Flatofis Haliç’in bünyesinde barındırdığı lostra, kuru temizleme, eczane ve süpermarket gibi hizmet noktalarından faydalanabiliyor. Gerçek asfalt kaplı yürüyüş yolları ve sokak atmosferiyle Flatofis’in mola yeri ‘Asfalt’  yemek katında bulunan Starbucks, Simit Sarayı, Yutaka gibi tanınmış cafe ve restoranlar bu hizmetin bir parçası. Yakın bir gelecekte hizmete açılacak olan Macfit Spor Salonu da formuna dikkat etmek ve zinde kalmak isteyenlerin ihtiyaçlarına karşılık verecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.