Şişecam Auto Glass Week Fuarı’na Katıldı

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, otomotiv camları alanında uluslararası bir fuar olan Auto Glass Week Fuarı’nda yerini aldı. 20-22 Eylül tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşecek olan fuarda tüm sektör profesyonelleriyle bir araya gelen Şişecam, son teknolojiyle ürettiği otomotiv camları hakkında ziyaretçilerine bilgi verdi ve ürünlerini tanıtı.

 

25.09.2023 – Türkiye’nin en büyük otomotiv camı üreticisi olan Şişecam, her alanda olduğu gibi otomotiv camları alanında da üstün kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. 20-22 Eylül tarihleri arasında Virginia Beach’de düzenlenen Auto Glass Week Fuarı’nda Şişecam, otomotiv yenileme camlarını tanıttı.

 

Tüm otomotiv camı üretim, değişim ve onarım profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda Şişecam, fuar ziyaretçileri ile sektör profesyonellerini standında ağırladı. Ürettiği camlarla otomobillerde ısı ve yakıt tüketim kontrolünü destekleyerek karbon ayak izini azaltma hedefiyle Şişecam tanıttığı ürünler ile büyük beğeni topladı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMOBİLYANIN KALBİ İNEGÖL’DE ATACAK
    Sonraki yazıKonut Satın Alınabilirlik Endeksi; 65,2Puan Seviyesinden 50,1 PuanaGerileyerek%23Oranında Azaldı