Sıvada taş devri

Geliştirilen taş sıva uygulamasıyla dekorasyon sektöründe de önemli bir adım atan Easystone Türkiye, Taşı Toz Yaptık ve Sıvada Taş Devri sloganlarıyla ürünlerini binalara taşıdı.Easystone, inşaat sektörünün hammaddesinde kullanılan taşların toz halini sadece su katarak yaptıkları uygulamayla zamadan da tasarruf ettiriyor.

İç ve dış mekanların cephelerinde tercih edilen doğal taşlar,otantik görünüşünü, dokunuşunu ve niteliğini tekrar yaratıyor.Toz olmasının getirdiği kullanım kolaylığı da her türlü taşın görünümünü alabilme olanağına sahip.

Toz-TaşYapı, bugüne kadar üretilmiş ilk taş sıva olan ve inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandırma iddiasındaki ürünü Easystone'u inşaat profesyonellerinin beğenisine sundu. Taşı, sadece su ekleyerek tekrar gerçek taş haline getiren bir toza dönüştüren Easystone; bina cepheleri, iç duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi kaplamak için alternatif bir çözüm sunuyor.

Devrim niteliğindeki yeni çözümü ile inşaat sektörüne damgasını vuran Easystone, Avrupa’da 18 ülke ile birlikte Türkiye merkez olmak üzere İran, Irak, Azerbaycan, Kazakistan İnşaat sektöründe kullanıma başlandı.

İç ve dış olmak üzere her türlü sıvalı yüzey üzerinde esnek ve kolay uygulama sağlayan ürün, birçok projelerde kullanılıyor.

Kolay çözüm, gerçektaş Easy Stone ile yapılan uygulamalarla aynı zamanda ekonomik avantajlar sağlanıyor.Kolay işlenebildiği için iş ve işçilik maliyeti son derece düşük.Değişik havaşartlarına karşı dayanıklı bir malzeme olan Easystone, rutubete ve sıcaklık değişikliklerine karşı son derece iyi sonuç veriyor.İnşaat dünyasında ideal bir çözüm malzemesi olarak sunulan malzeme ile enerji tasarrufu da sağlanabiliyor.

Restorasyon projelerinde kullanılabilen bu yeni ve eşsiz ürün ile gerçek taşın otantik görünüşü, dokunuşu ve niteliği mekanlarda yeniden canlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.