Son 15 daire alıcısını bekliyor!

216 Yapı tarafından Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta, artık yeni bir yaşam başladı. Anahtarlarını teslim alan yatırımcılar, evlerine taşınarak yeni bir hayatın kapısını araladı. Yatırım değeri yüksek olan 216 Butik Plus, üstelik tam karşılarına gelen üniversiteyle de varlık fiyatını üst seviyeye çıkardı. Üniversitenin bölgeye gelmesiyle satışlarını hızla artıran 216 Butik Plus'ta son 15 daire yatırımcısını bekliyor. İnşaatı devam eden İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nün Temmuz ayında tamamlanması planlanıyor. Yeni öğretim döneminde faaliyete geçecek olan üniversite, 216 Butik Plus yatırımcısına fırsatlar sunuyor. İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü, öğretim görevlileri ve öğrencileri tarafından dikkat çeken 216 Butik Plus'ta, satışlar ve kiralama oranları üst seviye ulaştı. Yüksek kira cazibesi sunan 216 Butik Plus, üniversite sayesinde yatırım değerini artırdı.
 
300 bin TL’den başlayan fiyatlar
 
216 Yapı tarafından Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta daireler 300 bin TL ile 589 bin TL arasında alıcı buluyor. 2014 yılında yükselmeye başlayan ve iki etaptan oluşan 216 Butik Plus'ta toplam 123 konut yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede 3+1 dairelerin tamamı satıldı. Dairelerin brüt alanları 58 metrekare ile 144 metrekare aralığında planlandı.
216 Butik Plus'ta artık yeni yaşamın başladığını belirten 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, taşınma heyecanının devam ettiğini söyledi. Dündar, yatırım değeri yüksek olan 216 Butik Plus'ın tam karşısına kurulan İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'yle varlık fiyatını üst seviyeye çıkardığını kaydetti. Üniversitenin gelmesiyle tüm yatırımcıların yüzünü tekrar güldürdüklerini anlatan Dündar; “İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nün inşaat çalışmaları temmuz ayında sona eriyor. Yeni öğretim döneminde eğitim hayatına başlayacak olan üniversite, daha şimdiden 216 Butik Projesi'nin değerini artırdı. Projeden ev alan yatırımcı bugün de yarın da kazançlı çıkacak” dedi.

Yatırımcı açısından İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nün cazip fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Dündar, üniversite öğretim görevlileri ve öğrencileri tarafından projenin mercek altına alındığını söyledi. 216 Butik Plus evlerinin üniversite sayesinde yüksek kira getirisi sağlayacağını bildiren Dündar, ‘Bu fırsat kaçmaz’ dedi. 216 Butik Plus'tan ev almak isteyenlere hemen tapu hemen teslim fırsatı sunuluyor. Hiç beklemeden anahtar sahibi olunabilecek projede satışlar tüm hızıyla sürüyor. İstanbul'un hızla gelişen ilçelerinden biri olan Çekmeköy'ün merkezinde yeni bir yaşama merhaba demek isteyenlere özel fiyat avantajları sunuluyor.

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus’ta, tüm merkezlere ulaşım çok kolay. 3'üncü Köprü bağlantısına 2 dakika mesafede ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika uzaklıkta olan projede bay-bayan kuaförü, eczane, market, kafe, pastane, kuru temizleme gibi ticari alanlar da yer alıyor. Girişte lobi ve resepsiyonun bulunduğu 216 Butik Plus’ta kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.