Şua İnşaat Sevgililer Günü’ne özel kampanya başlattı

Şua İnşaat Elite Concept projesinde yüzde 14 indirime ek olarak 48 ay sıfır faiz imkanı sunuyor.

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’de konumlanan projesi Elite Concept Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Şua İnşaat, 14-28 Şubat tarihleri arasında yeni bir yuva kurmak veya evini yenilemek isteyen çiftler için yüzde 14 indirim, 48 ay sıfır faiz ve kişiye özel ödeme planı imkanı sunuyor. Ayrıca proje sakinlerinin aidatlarını da 2 yıl boyunca şirket bünyesinde karşılanacak. 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Elite Concept, Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim sayılı projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Elite Concept projesi kara ve deniz yollarının kesişim noktasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında hayata geçirilen Elite Concept projesi, eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde yer alan Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonlarından birinde bulunuyor. E-5 karayoluna 1 dakikalık bir mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezi de projeye yakın bir konumda bulunuyor.

Elite Concept projesinde daireleri saran balkonlar

Dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonları sayesinde her odadan balkona çıkış imkanı bulunan Elite Concept, yüksek katlı projelerde eşine az rastlanır şekilde açılabilen camlarıyla farklılaşıyor. Bu sayede sakinlerine manzarayı kusursuz bir şekilde izleme, hava alma ve pencere temizliğinin daireler tarafından kolaylıkla yapılabilmesi imkanını tanıyor. Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliğini taşıyan Elite Concept’in blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazaların ise tüm temel ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması planlanıyor.

Şua İnşaat Elite Concept ile doğaya dost akıllı evler

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Şua İnşaat Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın