Sur Yapı Bahçekent 2 hakkında merak edilenler

Birçok markalı konut projesine imza atan Sur Yapı, Esenyurt'ta, Sur Yapı Bahçekent 2 Rezidans projesine başlıyor. Esenyurt  Hoşdere Mahallesi mevkiinde yapılması planlanan proje konut, ticari alan, sosyal tesis ve otoparktan meydana gelecek. Projede  755 adet konut, 35 adet ticari alan, sosyal tesis ve otopark bulunacak.  Proje bedeli 149 milyon 350 bin lira olan Sur Yapı Bahçekent 2 projesi 23 bin 264 metrekarelik açık alan olmak üzere 145 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip.

Farklı ihtiyaçlara cevap verecek

A, B, C, D, E, F olmak üzere toplam 6 bloktan meydana gelecek olan Sur Yapı Bahçekent 2'de E blok hariç diğer bloklar konut+ticaret kullanım amaçlı olacak. E blokta ise sadece konutlar bulunacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi olmak üzere farklı ihtiyaçlara cevap verecek olan proje, merkezi ısıtmalı, merkezi sıcak sulu ve yakıtlı şekilde projelendirildi.

Teslimler 2019'da

Emlak Konut GYO'nun en değerli arsalarından olan İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsası üzerinde yükselecek olan Sur Yapı Bahçekent 2'de bloklar 5 ila 29 katlı olarak tasarlandı. Sur Yapı, söz konusu arsa için satış toplam geliri olarak 602 milyon TL, şirket payı toplam geliri olarak ise 150 milyon 500 bin TL teklifte bulunmuştu.  Projede teslimler ise Haziran 2019'da başlayacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.