Sur Yapı Mirage’da Cadde Mağazaları 29 Mayıs’ta açık artırma ile satışa çıkıyor

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı’nın Güneşli ’de inşa ettiği Mirage Rezidans’ın cadde mağazaları açık artırma ile satışa çıkıyor. Eskidji uzmanlığı ile 29 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek açık artırmada Mirage Rezidans Cadde mağazaları 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 36 ay vade farksız ödeme imkanı ile sahiplerini bekleyen Mirage Cadde mağazaları, bölgenin en gözde ticari merkezi olacak.

Markalı konut ve 5 yıldızlı otellerle çevrili!

Şehirli ve dinamik yapısıyla Mirage Rezidans, Avrupa Yakası’nın markalı konut projeleri ve beş yıldızlı otellerle en hızlı gelişen bölgesi Güneşli Basın Ekspres’te, Sur Yapı prestijiyle yükseliyor. Benzersiz lokasyonu, sosyal donatıları, rezidans hizmetlerinin yanı sıra Mirage Rezidans ’ta ayrıca dükkan, kafe ve restoranlardan oluşan alışveriş caddesi yer alıyor.

2 milyonu aşkın nüfus, Atatürk Havalimanı, Tem, E-5 ve Metroya Komşu!

Avantajlı lokasyonu ile dikkat çeken Mirage Rezidans, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında, TEM otoyolu ile E5 otoyolunun arasında ve Kanal İstanbul projesinin yakınında bulunuyor. İki milyon nüfusa sahip bölgede yer alan Mirage Rezidans, metro, metrobüs gibi toplu ulaşım ağlarının da yakınında yer alıyor. Sur Yapı Mirage, bu sene tamamlanacak olan Kabataş – Mahmutbey metrosunun Kirazlı istasyonuna komşu ve hayata geçecek olan Ataköy – İkitelli raylı sisteminin yanı başında bulunuyor.

Mirage Rezidans’ın yakın çevresinde inşası tamamlanmış ve devam eden birçok markalı konut ile ofis projeleri yer alıyor. Ünlü oteller, hastaneler, kolejler ve üniversitelerin yer aldığı bölge, ikinci Maslak olarak da adlandırılıyor.

Güneşli bölgesinde daha önce Corridor Rezidans & Çarşı projesini gerçekleştiren ve kısa sürede satışlarını tamamlayan Sur Yapı, yoğun talep üzerine Mirage projenin de yapımına başlamıştı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.