Sürdürülebilir endüstrinin enerjisi HANNOVER MESSE 2024’de

Dünyanın en büyük 10 fuar şirketi arasında yer alan DeutscheMesse tarafından 22-26 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek HANNOVER MESSE fuarı teknolojiyle dünyaya ilham vererek; endüstride inovatif, sürdürülebilir ve dijital dönüşüme öncülük edecek.4 bin firmanın katılacağı fuarda öne çıkan endüstri trendleri arasında; yapay zekâ, karbon-nötr üretim, enerji sistemleri, Endüstri 4.0, Üretim-X ile hidrojen ve yakıt hücreleri yer alacak.

Endüstriyel dönüşüm temasıyla 22-26 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek HANNOVER MESSE Fuarı’nda 4 binden fazla şirket yeşil bir gelecek için çözümlerini sunmak üzere bir araya gelecek. Fuarda öne çıkan endüstri trendleri arasında ise yapay zeka, karbon-nötr üretim, iklim koruma, sürdürülebilirlik, Endüstri 4.0, hidrojen ve yakıt hücreleri yer alacak. Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunanDeutscheMesse AG HANNOVER MESSE Global Direktörü BasiliosTriantafillos, “Geçtiğimiz nisan ayında HANNOVER MESSE’de gördüğümüz gibi yenilikçi teknolojiler, iklim açısından nötr ve yüksek performanslı bir endüstriye giden yolu açıyor. Şirketlerin de bu doğrultuda otomasyon, yapay zeka ve enerji yönetimi kavramlarını nasıl uygulayacaklarıüzerinerehberlik almaya ihtiyaçları var. Kendi gelecek vizyonlarını oluştururken büyüme potansiyellerini sınırlamayacak bilgi ve yeniliklerdenhaberdar olmalılar. İşte tüm bu önemli konularHANNOVER MESSE 2024’de yer bulacak”dedi. HANNOVER MESSE 2024’ün “Sürdürülebilir Endüstriye Enerji Veriyor” ana teması altında ilgili sorulara cevaplar sunduğunu belirtenTriantafillos,”Çözüm; yeni teknolojiler ile sektörler arası işbirliği ve net bir politik çerçevenin harmanlanmasından geçiyor”açıklamasında bulundu.

Yeşil bir gelecek için çözümler sunulacak
HANNOVER MESSE’nin 2024 organizasyonunda makine mühendisliği, elektrik mühendisliği ve dijital endüstrilerin yanı sıra enerji sektöründen şirketler daha yeşil bir gelecek için çözümlerini sunmak üzere bir araya gelecek. 4.000’den fazla şirketin birleşik bir endüstriyel ekosistemi temsil edeceği fuarda otomasyon, dijitalleşme ve elektrifikasyonun iklim nötrlüğünü nasıl sağlayabileceği ortaya konacak. HANNOVER MESSE’de öne çıkan endüstri trendleri arasında yapay zeka, karbon-nötrüretim, enerji sistemleri, Endüstri 4.0 ve Üretim-X ile hidrojen ve yakıt hücreleri yer alacak.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıADERAN GLOBAL’DEN ANTALYA’YA DEĞER KATACAK YENİ PROJE ATAĞI
    Sonraki yazıGeberit sponsorluğunda düzenlenen Arkitera Seyahat Bursu’nun 2023 yılı kazanan ismi Mervan Önen oldu