Tarım Bakanı Kirişçi ve Ticaret Bakanı Muş Yurtbay Seramik Standını Ziyaret Ettiler

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Tarım Bakanı Vahit Kirişçi ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş, seramik sektörünün Türkiye’deki önemli temsilcilerinden Yurtbay Seramik’in standını ziyaret ederek en yeni ve ödüllü koleksiyonlar hakkında bilgi aldılar.

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, kapılarını ziyaretçilerine açtı. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve 7 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında ziyarete açık olacak fuarı, 8 Kasım Salı günü, Tarım Bakanı Vahit Kirişçi ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş ziyaret ettiler. Bakan Kirişçi ve Bakan Muş, seramik sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Yurtbay Seramik standını ziyaret ederek hem fuar ile hem de Yurtbay Seramik’in ürünleri ve koleksiyonları ile ilgili bilgi aldılar. Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay’ın eşlik ettiği Bakan Kirişçi ve Bakan Muş, Green Good Design ödüllü Yurtbay Seramik Aster Lotus duvarını da incelediler.

Bakanlar, Yurtbay Seramik’in ödüllü tasarımlarını incelediler

8 Kasım Salı günü fuarı ziyaret eden Tarım Bakanı Vahit Kirişçi ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay eşliğinde en yeni Yurtbay Seramik koleksiyonları hakkında bilgi aldılar. Tasarımlarında her zaman doğa ve sanat ilişkisinden ilham alan ve bu sene “İçinde sanat var!” sloganı ile ilerleyen Yurtbay Seramik’in, Shibori, Stigma, Play, Ares, Costa, Aztec, Ottowa gibi en yeni tasarımlarını değerlendiren ve ilham öykülerini dinleyen Bakan Kirişçi ve Bakan Muş, daha sonra Yurtbay Seramik Technology Team tarafından tasarlanan ve dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden Green Good Design sahibi Aster Lotus duvarını incelediler. Fuar ve koleksiyon hakkındaki izlenimlerini paylaşan Bakan Kirişçi ve Bakan Muş, serginin kalanını da Zeki İlter Yurtbay eşliğinde gezdiler. Fuarın ilk gününde ise, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede de Yurtbay Seramik standına ziyaret gerçekleştirdi.

Yurtbay Seramik, doğaya saygılı ve sürdürülebilir ürünlerini sergiliyor

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı ile dünyanın her yerinden seramik sektörü temsilcilerinin bir araya gelmesi, ikili ve çoklu görüşmeler ile seramik sektörü ihracatının artmasına katkıda bulunması hedefleniyor. Sektörün önemli temsilcilerinden Yurtbay Seramik, doğadan ilham alınarak üretilen ve “içinde sanat olan” mevcut ürünlerini ve yeni koleksiyonlarını Salon 5’te H02 numaralı stantta ziyaretçileri ile paylaşacak. Firmanın ödüllü Lotus serisi ise “Doğanın sahibi değil, parçasıyız!” görüşü ile ilerleyen Yurtbay Seramik’in sürdürülebilir ve doğaya saygılı ürünlerinin önemli bir örneği olarak değerlendiriliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSur Yapı Metrogarden’da ara tatil etkinlikleri başlıyor
    Sonraki yazıBeşiktaş Yurtbay Seramik, Yedinci Haftadan Galibiyetle Ayrıldı