Teslim Oldu!


Fİ Yapı'nın sahibi Fikret İnan teslim oldu FETÖ soruşturması kapsamında adliyeden firar ettiği iddia edilen Fİ YAPI'nın sahibi Fikret İnan, dün avukatı Halil Canpolat ile birlikte Anadolu Adliyesi polis noktasına giderek teslim oldu. İnan basında kaçak haberlerini görünce gelip teslim olduğunu açıkladı.

Avukatı: Ticari Hayatı Bitirmek İçin Söylenti

Canpolat müvekilinin kaçtığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtirken, müvekilinin ne bir aranması ne de bir GBT'si bulunmadığını tamamen ticari hayatını bitirmek için yapılan bir söylenti olduğunu belirtti.

 
FETÖ'ye finansal destek sağladığı iddia edilen Akfa Holdingle ilgili soruşturma kapsamında 16 Ağustos'ta inan'ın ifadesine başvurulmak istendiğini belirten Canbolat, savcıyla görüşüp işadamının pazartesi günü ifade vereceğini beyan ettiğini kaydetti.

Araplara Satışı İptal Olmuş

Canbolat, İnan'ın cumartesi günü Araplara 44 dairenin satışı için yaptığı görüşmenin hakkında çıkan haberler nedeniyle iptal edildiğini belirtirken, Fikret İnan'ın Akfa Holding'e 2011 yılında toplu tapu satışı yaptığını, bunun dışında bağlantısı olmadığını söyledi.

 
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.