The Mandarins Acıbadem’de teslimler 2018’de başlayacak

Anadolu Yakası’nın Kadiköy ilçesinde yer alan Tarihi Salı Pazarı’na komşu olan The Mandarins Acıbadem bünyesindeki 70 dükkan ile caddenin önemli isimleri arasında yer alacak.

Tarihi Salı Pazarı’nın yeniden inşa edildiği Kadıköy Mandıra Caddesi, üzerinde yükselen konut projelerindeki alışveriş ve sosyal alanları ile İstanbul’un yeni kent meydanı olmaya aday. Pazarla komşu olarak cadde konseptinde hayata geçirilmekte olan açık alan alışveriş merkezi projesinde ise ünlü kafe zincirleri ve giyim mağazalarına ev sahipliği yapmak üzere 300 dükkan yer alıyor. Konut projeleri ile bağlantılı olarak 120 bin metrekare alan üzerine yayılacak olan ve 300 dükkanın yer alacağı açık alan alışveriş merkezi projesi, Tarihi Salı Pazarı ile birlikte Kadıköy’ün yeni kent meydanı olacak.

Yeni kent meydanı

70 dükkan ile projede yer alan The Mandarins Acıbadem, giyimden ev dekorasyon ve tekstiline, kozmetikten elektronik ürünlere, takı ve aksesuardan cafe ve restoranlara kadar birçok alanda  ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Salı Pazarı’nın bin 368 araçlık otoparkı hem caddeye hem de pazar alışverişine gelenlere kolaylık sağlayacak.

Önemli lokasyonlara yakınlık

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan Metro Durağı, Uzunçayır Metrobüs Durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın