THE PENINSULA ISTANBUL’UN MANZARASIYLA BÜYÜLEYEN YENİ TERAS BAHÇESİ ‘’HERB GARDEN’’ MİSAFİRLERİNİ ÖZEL BİR DAVETLE AĞIRLADI

Dünyanın en köklü lüks otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in boğazdaki göz kamaştıran oteli The Peninsula Istanbul’un yeni teras bahçesi “Herb Garden” misafirlerine kapılarını özel bir davetle açtı. The Peninsula şeflerinin leziz ikramları ve gurme yazar Elif Edes’in teras bahçeden toplanan malzemeler ile hazırladığı renkli kokteyller misafirlerin beğenisine sunuldu.

The Peninsula Istanbul’un YALI Balo Salonu binasının çatı terasında yer alan Herb Garden, şehir bahçeciliğinin en güzel örneklerinden birini sunuyor. Komşuköy işbirliğinde hayata geçen bu benzersiz teras bahçesi, The Peninsula mutfağına günlük taze ürünler sağlarken misafirlerin en özel davetlerine de ev sahipliği yapıyor.

 

12 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen Herb Garden’ın açılış davetine Sibel Karakaşlı, Bulut Reyhanoğlu, Pınar – Erol Solu, İlkim Tuncay, Sera Irvül, Jülide Ateş, Betül Burmalı, İlksen Utlu, Bahar – Erhan Çolakel, Alkım Çetin, Şebnem İnan gibi isimler katıldı. Misafirler DJ Can Sarıhan’ın müzik performansı eşliğinde eğlenirken, Elif Edes’in Herb Garden açılış davetine özel olarak hazırladığı kokteyller ile misafirler Herb Garden’ın tadını çıkardı.

 

Bu etkileyici teras bahçe, doğum günü partilerinden nişan törenlerine, özel akşam yemeklerinden iş toplantılarına, baby showerdan piknik davetlerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca şirketler için atölyeler ve kokteyl atölyelerine kadar çeşitli davetlere ideal bir ortam sunuyor. “Herb Garden”, eşsiz atmosferi, gün batımı ve Tarihi Yarımada’nın büyüleyici manzarası eşliğinde, misafirlerinin her anını daha özel ve unutulmaz bir hale getiriyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMobilya sektörü düğün sezonuyla birlikte hareketlendi
    Sonraki yazıDeniz semti Büyükyalı’ya yüzde 0 faiz ile hemen taşının