TOKİ Kayabaşı teslimleri yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca İstanbul Kayaşehir 23. Bölge'de inşa edilen 482 konutun teslimleri 1 Eylül ile 19 Eylül arasında gerçekleştirilecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca İstanbul Kayaşehir 23. Bölge'de inşa ettirilen ve T.Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile satışı gerçekleştirilen 482 adet konutun yapımı tamamlanmış olup, teslim işlemleri  01 – 19 Eylül 2015 tarihleri arasında “Konut Teslim Programı” çerçevesinde, projenin müşavir firması Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. tarafından Kayaşehir 23. Bölge  şantiyesinde yaptırılacak…

Kişiler konutların bulunduğu alana kendi imkanları ile ulaşacaklar. Şantiyede yapılacak konut teslimi sırasında; konut alıcılarının aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:

– Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),
– Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin hak sahibinde bulunan nüshası,
– Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
– KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura. ( Konut satış bedelinin %1’i olan bedel  – Halk Bankası Başakşehir Şubesi’nden alınacak)
 

TOKİ Kayabaşı 23. Bölge Evleri hakkında:
 
482 konutluk TOKİ Kayabaşı 23. Bölge ihalesini Ilgın ve Karakoç İş Ortaklığı kazanmıştı. İhale; 8 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilmişti. T.C. Başbakanlık  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) Kayabaşı 23 Bölge 482 Adet Konut ve 2 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ni 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıkarmış, ihale, 30 milyon 500 bin TL ihale bedeli ile llgın ve Karakoç İş Ortaklığı’na kalmıştı. 
 
Söz konusu proje; Fenertepe Mevkii'nde Osmangazi İlköğretim Okulu'na komşu alanda inşa ediliyor.  13 bloktan meydana gelen projede toplam arsa alanı 50 bin 540 metrekare olarak belirlendi. Projede ayrıca 2 büfe yer alıyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.