Vadistanbul AVM kapılarını açtı

 Vadistanbul AVM, kapılarını Sertab Erener konseriyle açtı.

Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m2 alan ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak yer alıyor. Vadistanbul AVM’yi de kapsayan Vadistanbul projesi 3 etaptan oluşuyor. Projenin ilk 2 etabı tamamlanmış durumda. Son etabı da tamamlandığında 300.000 m2 büyüklüğündeki hacmiyle Türkiye’nin en büyük ofis alanına sahip olacak proje, toplamda 424.000 m2 alan üzerine kurulu. Proje dahilinde 1.915 lüks konut ve 220 odalı, 5 yıldızlı bir otel yer alıyor.

Vadistanbul’a TEM bağlantı yollarıyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray ile Vadistanbul AVM’ye ulaşmak mümkün. Vadistanbul AVM için özel olarak tasarlanan müzikli gösteri havuzu, Avrupa yakasının en büyük ve görkemli şov havuzu olma özelliğini taşıyor.

Ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmayı amaç edinen Vadistanbul AVM’de açılış kutlamaları Eylül ayı sonuna kadar sürecek. 17 Eylül Pazar Kolektif İstanbul, 23 Eylül Cumartesi Sattas ve 24 Eylül Pazar Six Pack ile Vadistanbul AVM ziyaretçilerine ücretsiz olarak eğlenceli anlar yaşatacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.