Vadistanbul Park körfezli yatırımcıların ilgi odağı oldu

Geçtiğimiz Eylül ayında Dubai Cityscape Fuarı’nda körfezli yatırımcılara lanse edilen Vadistanbul projesi, bu yıl Türkiye’de ilk kez düzenlenen Cityscape fuarında da yerini aldı ve yine körfezli yatırımcıların ilgi odağında konumlandı.
 
24 – 26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuara Avrupa’dan ve Körfezden çok sayıda yatırımcı ziyaretçi olarak katılıyor. Fuarın uluslararası alanda bilinirliğe sahip az sayıdaki projeleri arasında yer alan Vadistanbul’un Park etabı, yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği stantlardan biri oldu.
 
ÇETİNSAYA; “ÖNEMLİ ANLAŞMALARIN BAŞLANGICI OLDU”
 
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Dubai’de katıldığımız fuarda Bulvar etabımıza ciddi anlamda bir talep almıştık. Körfez bölgesinin köklü firmalarıyla da önemli anlaşmalar gerçekleştirmiştik. Bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlenen Cityscape Fuarı’nda da Park etabımızı görücüye çıkardık ve son derece güzel bir ilgiyle karşılaştık. Körfez bölgesinde projemizin bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle bu bölgeden çok sayıda yatırımcı talep gösterdi ve önemli anlaşmalara da imza atacağız. Fuarda projemizin Bulvar etabında yer alan ofislere de talep aldık. Vadistanbul Park’taki konutlarımıza da blok olarak almak isteyen firmalar teklifte bulundu ancak projemizde bu şekilde bir satış gerçekleştirmeyi düşünmüyoruz. Ancak otel konforunda rezidans hizmeti sunacak özel bir rezidans bloğumuz var. Sadece bu bloğun satışı için görüştüğümüz bir firma var.” dedi.
 
Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Park, 762 konuttan oluşuyor ve 100 bin metrekarelik ofis, 20 bin metrekarelik home office, 22 bin metrekarelik mağaza alanı ile 3.700 araçlık otopark alanına sahip.
 
3+1 ve 4+1 dairelerin yoğunlukta olduğu Vadistanbul Park’ta 1+1, 2+1, 5+1 daire seçenekleri de sunuluyor.
 
İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ
 
Vadistanbul’un 2014’ün Temmuz ayında teslim edilen 1.111 konutluk Teras etabında yaşam devam ederken; ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabında ise teslimler Haziran ayında başlayacak. AVM ise Ekim ayında faaliyete geçecek.

Ayazağa’nın dönüşümünde büyük bir role sahip Vadistanbul projesiyle, Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi noktaların alternatifi olarak İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi oluşturuluyor.

Vadistanbul tamamlandığında yaklaşık 30.000 kişinin çalışacağı ve 42.000 kişilik gündüz nüfusuyla yeni bir kent merkezi olacak. Vadistanbul; ofisleri, alışveriş caddesi, AVM’si, oteli ve tüm donatılarıyla yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’deki odak noktası olacak.
 
1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un son konutlarının yer aldığı Park etabı, yeşille mavinin buluştuğu özel bir noktada konumlanıyor. Projeyi boydan boya kat eden Sadabad Vadisi’yle eşsiz bir donatıya sahip olan projede dere etrafında oluşturulacak yürüyüş yolları, kafeler ve restoranlarla benzersiz bir yaşam alanı sunulacak.
 
Vadistanbul Park’ın daire sahiplerine eşsiz proje donatıları ile birlikte birçok ayrıcalık da beraberinde sunuluyor. Bu ayrıcalıkların başında ise İstanbul’un yeni yaşam merkezi haline gelecek projenin tüm fonksiyonlarıyla hayata geçmiş ve renkli bir hayatının içinde yaşamaya başlayacak olmaları geliyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın