Vakıf GYO Cubes Ankara projesini satışa sundu! Cubes Ankara geliyor!

Vakıf GYO’nun 1,35 milyar liralık yatırımla Ankara Çukurambar’da hayata geçirdiği Cubes Ankara projesisatışa sunuldu. Projede yaşamın 2023 yılında başlaması planlanıyor.

Son zamanlarda inşa edilen konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Ankara’da yeni bir konut projesi hayata geçiirliyor. Vakıfbank ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ)iştiraki olan Vakıf GYO’nun Ankara’daki yeni projesi Cubes Ankara,“Ankara’nın yeni havası” sloganı ile satışa sunuldu.Ankara’nın yeni cazibe merkeziÇukurambar’dave yatırım potansiyeli son derece yüksek bir bölgede, toplam 217 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulu projede yaşamın 2023’te başlaması planlıyor.
Projede 1 oda 1 salondan 6 oda 1 salona kadar bir çok konut tipi yer alıyor.

Cubes Ankara; farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan konut, ofis, ticari ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Proje1+1’den, 6+1’e kadar değişen konut tiplerinin yanı sıra,farklı ofis seçenekleri, kat arasında yer alan açık koşu parkuru, çatı katına konumlananfitness ve yüzme havuzuyla da dikkat çekiyor.

Vakıf GYO olarak geleneğin gücü ile geleceğin yaşam alanlarını inşa ettiklerini belirten Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan,“Sektörümüzün örnek kuruluşu olma hedefiyle projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Vakıf GYO’nun 25’inciyılında başkentimiz Ankara’da hayata geçirdiğimiz Cubes Ankara’yı sadece bugünün değil, geleceğin ihtiyaçlarına da cevap verecek unsurlarla tasarladık. Cubes Ankara projesinin şirketimiz portföyüne dâhil olduğu günden itibaren,titiz bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalarla Ağustos ayının başında inşaat uygulama sürecini başlattık.Çukurambar’ın değişen ve gelişen çehresine uygun fiziksel ve sosyal unsurlara sahip yatırımımız, sadece proje içerisinde yaşayanlara değil, çevresinede sosyal ve kültürel yönden hizmet verecek nitelikte” dedi.

Ankara’nın sosyal yaşamına dinamizm getirecek
Onur İncehasan, yeni projeler geliştirirkenhem Türkiye hem de dünyadaki kentsel ihtiyaçları göz önüne aldıklarınıda söyledi.Şehir merkezinde oldukça dinamik bir bölge olan Çukurambar’ınyatırım değeri açısından da büyük potansiyel taşıdığına dikkat çeken İncehasan, “Cubes Ankara, lokasyon avantajı veyenilikçi tasarımıyla,tamamlandığında bölgenin alışveriş ve yeme-içme merkezi haline dönüşecek. 7/24 yaşayan, kendinden bahsettiren dinamik bir yapıya sahip bir projeden söz ediyoruz. 2023 yılında tamamlama hedefinde olduğumuz projemize henüz satışa sunulmadan önce bile gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Projemizin sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak gösteri merkezi,yüzme havuzu, spor, gurme ve alışveriş alanları ileşehrin dinamik yaşamına da ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Cubes Ankara, çocuklara, evcil hayvanlara, doğaya ve engellilere dost bir proje olarak öne çıkıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.