Egepen Deceuninck Erzurumda iş ortaklarıyla buluştu

Legend, Legend Art ve Slimslide ürünlerini bayi ve müteahhitlere tanıttı

Sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, 13 Aralık 2023 tarihindeErzurum Hilton Otel’deürün tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.Legend, LegendArt ve Slimside ürünlerinin tanıtıldığı toplantının sonunda, bölge bayilerine satış performans plaketi verildi.

Kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştiren Egepen, bölgesel bayi toplantılarına devam ediyor. Yıl içerisinde birçok ürün tanıtım toplantısı gerçekleştiren EgepenDeceuninck, 13 Aralık tarihinde Doğu Anadolu Bölgesine aracılık yapan Birlik İş Limited Şirketi’nin ev sahipliğinde ürünlerini bayileri ve bölgedeki müteahhitlerile buluşturdu.

“En iyiyi sunmaya devam edeceğiz”
Bayi toplantısına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Erzurum’da çevre illerden de pek çok katılım sağlayan bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantımızda ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri bayilerimizle paylaştık. Egepen Deceuninck olarak, yenilikçi ürünlerimiz ve değerli bayilerimiz ile müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKorkmaz yılbaşı sofralarını renklendiriyor
    Sonraki yazıKartal’da doğal bir göle komşu olmak ister misiniz?