Viaport Alışveriş Merkezi’nde yaz saati uygulaması başlıyor

Viaport_avm

 

İstanbul’un giriş kapısı konumunda bulunan ve geçen yıl 22 milyon ziyaretçi sayısıyla rekor kıran Viaport, yaz saati uygulamasını başlattı. 13 Haziran Cuma gününden itibaren hafta içi kapılarını 23:00’e kadar açık tutacak olan yaşam merkezi, hafta sonu kapanış saatini 24:00 olarak açıkladı. Yazın gelmesi ve günlerin uzamasıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Viaport yönetimi, merkezin açılış kapanış saatlerini uzatma kararı aldı. Viaport’a gelmek isteyen ziyaretçileri taşıyan servislerin saatlerinde de değişiklik yapıldı. Tüm güzergahların ilk kalkış saati 11:00’den 12:00’ye, son servis olan 21:00 servisinin saati ise 22:00’ye çekildi.

Viaport

Değişikliği hem ziyaretçiler hem de federasyon istedi

Viaport’un yaz saati uygulamasına geçmesinin sebeplerinden birinin ziyaretçi talebi olduğunu belirten Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, “Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu’ndan (TAMPF) da böyle bir istek geldi. Gerek talebi karşılamak, gerekse yazın gelmesiyle birlikte uzayan günlerde bölgeye daha da hareket katmak için böyle bir karar aldık. Özellikle Ramazan ayında artık ziyaretçilerimiz gece yarısına kadar Viaport’ta hem alışverişin, hem eğlencenin, hem de yazın keyfini doyasıya çıkaracaklar” diye konuştu. Viaport’ta 365 gün indirimli alışveriş keyfinin yanı sıra, Viaport Animasyon Ekibi’nin hazırladığı oyunlarla da doyasıya eğlence yaşanıyor. Ödüllü yarışmalar, müzik dinletileri, konserler, çocuklar için animasyon show’lar 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürüyor. Yaz saati uygulaması ile birlikte Viport eğlencesi kapanışa kadar devam edecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıKokuları yok eden Kale Kalia, evinizin havasını değiştiriyor
  Sonraki yazıUzunal TAU’dan Yaşam Kalitesini Yükselten Projeler
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın