VII. AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart’ta

 ayd_konferans_5_mart 

AVM sektörüne yön veren AYD ve sektörün eğitim, bilgi ve gelişim merkezi SOYSAL işbirliği ile hayata geçirilecek konferans; AVM yatırımcılarını, merkez yöneticilerini, perakendecileri ve sektöre destek veren firmaları bir araya getirecek. VII. AVM Yatırımları Konferansı’nda sektörel konulardan yeni ufuklar açacak oturumlara, farklı bilgi ve deneyimlerin aktarılacağı yol gösterici bir içerik sunulacak.

Moderatörlüğü Kadir Çöpdemir yapacak

AVM Yatırımları Konferansı, 7’nci yılında 9 farklı oturuma ev sahipliği yapacak. Moderatörlüğünü Kadir Çöpdemir’in üstlendiği Konferans AYD Başkanı, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü ve Emaar, Bölge CEO’su Ozan Balaban’ın açılış konuşmaları ile başlayacak. Reteam Group, CEO’su Kathrine Heiberg, “Yeni Nesil AVM’lerin DNA’sı” başlıklı oturumda; “Yeni AVM’lerde, mevcutlarda var olan neler olmayacak?”, “Konsept çeşitliliğini artırmayan AVM’lerin ne kadar ömrü kaldı?”, “Yeni dönem AVM yatırımlarında yeni stratejiler, trendler neler?” gibi daha birçok sorunun yanıtını katılımcılarla paylaşacak. Hemen ardından Penti, Yönetim Kurulu Başkanı ve BMD Başkanı Sami Kariyo, perakende sektörüyle AVM yatırımcı ve işletmecilerini doğrudan ilgilendiren analizleri “Perakende ve AVM Sektörü: Nerede Birlikte, Nerede Ayrı?” başlıklı oturumunda paylaşacak.

AVM sektöründe inovasyon

İlk kahve molasının ardından sözü “AVM’lerde Yeni Nesil Ödeme Sistemleri”  başlıklı oturumla Moka Genel Müdürü İlker Uzkan alacak. Uzkan’ın ardından VIA Properties, Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, “AVM Sektöründe İnovasyon”  başlığı altında AVM sektörünün ihtiyaçlarını mercek altına alacak. Moderatörlüğünü Ekonomi Gazetecisi Açıl Sezen’in yapacağı “AVM’ler Neden Değerlidir? Rakamlar ve Öykülerle AVM’ler” başlıklı oturumun özel konukları ise; MarkAntalya, AVM Müdürü Ceyda Gamzeli, Starcity, AVM Genel Müdürü Fahir Çam, Oasis, Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Mazhar Vardar ve Sanko Park, AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu olacak.

“Tamamen Duyusal”

Öğlen yemeği sonrasında dağıtılacak “Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri”nde, Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi'nde 2014 yılında en yüksek notu alan AVM yöneticilerinin ödülleri takdim edilecek. Ardından Pronet Genel Müdür Yardımcısı Melih Niyego’nun “Ne Kadar Güvendeyiz?” başlıklı oturumunda AVM’lerin güvenliği değerlendirilirken; yeni yapılacak projeler ve eski projelerdeki dönüşüm konseptleri irdelenecek. “VII. AVM Yatırımları Konferansı”nın özel konuklarından biri de pazarlama ve strateji çalışmalarına beş boyutlu bir yön kazandıracak olan Koreli dahi tasarımcı Jinsop Lee olacak. Lee, “Tamamen Duyusal” başlıklı oturumunda; marka başarısına giden yolda beş duyuya birden hitap edip, duyular arasındaki ilişkiyi güçlü tutmanın yöntemlerini masaya yatırırken; müşteri mutluluğundan satışları artırmaya kadar mükemmel marka deneyiminin yöntemlerini de sıra dışı örneklerle katılımcılarla paylaşacak.

Enver Aysever de var

İkinci kahve molası sonrası söz alacak olan Next Academy Kurucusu Levent Erden “Gelelim Gerçeklere” diyerek katılımcılara kendilerini ve yaptıkları işleri yeniden tarif etmelerine yardımcı olacak. Sonrasında gerçekleştirilecek olan “Enver Aysever ile Aykırı Sorular” isimli oturumda deneyimli gazeteci ve yazar Enver Aysever, aykırı sorularını bu kez AYD Başkanı ve Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü’ye soracak. Sektörle ilgili her şeyin tartışılacağı bu oturumda; şehirlerin değişen yüzü, alışveriş merkezlerinin toplumsal etkileri, yeşil alan tartışmaları, dünü ve bugünüyle hız kesmeyen projeler, yatırımlar ve yasal düzenlemeler ele alınacak. Bu yıl 7’incisi gerçekleştirilecek olan “VII. AVM Yatırımları Konferansı” TAMPF Özel İkramlı Network Saati ile sona erecek…

DETAYLI PROGRAM

08:00 Kayıt ve İkram 09:00 Açılış Konuşmaları Hulusi Belgü AYD Başkanı, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban Emaar, Bölge CEO’su 09.35 Yeni Nesil AVM’lerin DNA’sı Kathrine Heiberg Reteam Group, CEO’su 10.05 Perakende ve AVM Sektörü: Nerede Birlikte, Nerede Ayrı? Sami Kariyo Penti, Yönetim Kurulu Başkanı 10.35 Kahve Molası 10.55 AVM’lerde Yeni Nesil Ödeme Sistemleri İlker Uzkan Moka, Genel Müdürü 11.10 AVM Sektöründe İnovasyon Coşkun Bayraktar VIA Properties, Yönetim Kurulu Başkanı 11.25 AVM’ler Neden Değerlidir? Rakamlar ve Öykülerle AVM’ler Açıl Sezen (Moderatör) Ekonomi Gazetecisi Ceyda Gamzeli MarkAntalya, AVM Müdürü Fahir Çam Starcity, AVM Genel Müdürü Mazhar Vardar Oasis, Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Niyazi Büyükaksu Sanko Park, AVM Müdürü 12.15 Öğle Yemeği 13.35 Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri 13.45 Ne Kadar Güvendeyiz? Melih Niyego Pronet, Genel Müdür Yardımcısı 14.15 “Tamamen Duyusal” Koreli Dahi Tasarımcı Jin Sop Lee Linno International, CGO 14.40 Kahve Molası 15.10 Gelelim Gerçeklere… Levent Erden Next Academy, Kurucusu 15.35 Enver Aysever ile Aykırı Sorular Enver Aysever Yazar, Tiyatro Oyuncusu, Program Yapımcısı/Sunucu Hulusi Belgü AYD Başkanı, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi 17.00 TAMPF Özel İkramlı Network Saati

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSeyr-i Adalar 485 bin 336 TL’den başlayan fiyatlarla satışta
  Sonraki yazıSinpaş Aqua City Denizli’de fırsatlar devam ediyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın