Vira İstanbul’da tapu teslimleri başlıyor

Gül Proje ve Beylikdüzü Belediyesi ortaklığı ile hayata geçirilen Vira İstanbul projesinde tapu teslimleri başlıyor.

Gül Proje ve Beylikdüzü Belediyesi ortaklığıyla hayata geçen Vira İstanbul, Yaşam Vadisi’nin hemen yanı başında konumlanıyor. Japon ve aromatik bitkiler bahçesi, şelale, gölet, göl restoranları, sanat atölyeleri ve tiyatro alanları ile renkli bir yaşam sunuluyor. Toplam 17 bloktan oluşan Vira istanbul’da tapu teslimi şimdiden başladı. Proje E-5’e 2 dakika, Kavaklı sahile ise 3 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

Tapular hemen teslim

Tapuların hemen teslim edileceği projede fiyatlar 230 bin liradan başlıyor. Toplam 31 ticari alan ve 1189 Konut’tan oluşan Vira İstanbul’da yaşam alanlarınızı seçmek için pek çok farklı alternatif bulunuyor. 4-15 kat arasında değişen bloklarda 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

Eğitim ve sosyal imkanlar

Vira İstanbul eğitim fırsatlarıyla da ailelere pek çok imkan sunuyor. Türkiye geneli başarı ortalamasında ilk üçe giren Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Yaşam Vadisi kapsamında kreşten üniversiteye kadar pek çok çeşitli eğitim kurumlarını bir araya getiren Eğitim Kompleksi sayesinde çocuk ve gençler çok kısa bir sürede okullarına ulaşabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.