Vitaliy Luxury Hotel’in işletmecisi Lux* Resort&Hotels oldu

İstanbul'da yapımını tamamladığı birçok hastane projesinden sonra turizm yatırımlarına hız veren MYC PARTNERS, Bodrum'da inşası devam eden 81 bin metrekare alanda konumlandırdığı lüks konut & otel projesinin işletmesi için tanınmış otel zincirlerinden biri olan LUX*RESORT&HOTELS markasını da Türkiye'ye getirmiş oldu. Bu büyük işbirliği ile beraber projenin hedeflenen değeri ise 105 milyon dolara yükseldi.

Bodrum Havaalanı'na sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Vitaliy Luxury Hotel'de LUX* ayrıcalığı ile standartlar yeniden tanımlanıyor. Tümü deluxe standartlarda tasarlanmış 60 oda, balkonundaki eşsiz manzarasıyla sonsuz bir dinginli sunuyor. 490 metrekarelik SPA merkezi ve eşsiz sahil şeridi ile taçlandırılmış bir tatil deneyimi LUX* markasıyla misafirlerini bekliyor.

Projeden residence satın alan yatırımcılar ise satın aldıkları evleri tekrar LUX*'a kiralamaa yoluyla yüksek aylık kira gelirleri elde edecek ve aynı zamanda zaman içerisinde markanın desteğiyle evlerin piyasa değerleri de dolar bazında artacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.