Workland hizmete açılıyor

İstanbul’un plazalar bölgesi Maslak’ta yer alan Workland, konumu ile prestijli bir adres sağlarken alanında gösterdiği konfor anlayışıyla ofiste tüm günün en iyi şekilde geçirilmesini sağlayacak. 

Workland’te yer alan 10 ile 52 metrekare arasında değişen 44 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 metrekare ortak kullanım alanlarında, tüm gün sürecek verimi koruyabilmek için gerekli koşulların her biri titizlikle uygulanıyor. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya’nın yatırımlarıyla geliştirilen ‘WorkLand’ Türkiye’de ofis kullanımına ve çalışma tarzlarına yeni bir anlayış getirmeyi hedefliyor.


 
14 Aralık’ta hizmete giriyor
 
Mutfak, ücretsiz otopark, sıcak içecekler, günlük temizlik, özel sekreter, güvenlik, iklimlendirme, danışmanlık hizmeti ve fiber internet hizmetlerinin yer aldığı Workland Maslak’ın gözde projelerinden Eclipse Maslak’ta, ofis konseptine yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıktı.
 
Anlaşılan kiralama bedeli dışında sınırsız ve özgürce kullanıma sunulan internet bağlantısı, otopark, 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti, su-kahve gibi mutfak giderleri gibi ayrıcalıklı hizmetler için hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Tüm çalışmaları tamamlanarak ilk markalarını ağırlamaya başlayacak olan ‘WorkLand’, 14 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısıyla birlikte hizmete girecek.

Özel Haber
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.