Yalova’da ayrıcalıklı yaşamın kapıları yeniden Sakura Park’ın 2.etabı ile aralandı

Hemen teslim avantajının yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleriyle dubleks daire veya villa sahibi olma fırsatı

APEC Living’in Yalova’da inşa ettiği Sakura Park2, kalite tutkunlarına modern, şık ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra 12 ay vade imkanıyla dubleks daire veya teslim tarihine göre vadelendirme kolaylığıylavilla sahibi olunabilecek projede, yeni bir yaşamahızlıca başlamak isteyenler için cazip fırsatlar sunuluyor.

APEC’in hafif çelik yapı sistemlerindeki uzun yıllara dayanan tecrübesini konut sektörüne taşıyan APEC Living’in hayata geçirdiğiSakura Park Yalova’da ikinci perde açıldı.Sakura Park2’deki dubleks daire vevillalar kişiye özel ödeme seçenekleri ve hemen teslim avantajıyla satışa sunuluyor.
Tertemiz havası, benzersiz konumu, zengin tarihi, doğal güzellikleri, sembol olmuş yapıları, kültürü, yüksek yaşam standartları ve artan yatırım değeriyle Marmara Bölgesi’nin incisi Yalova’da benzersiz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunan Sakura Park2, 11bin 776 metrekare alan üzerinde 32’si villa, 36’sı dubleks daire olmak üzere 68 konuttan oluşuyor. Projede büyüklükleri 130 ile 160 metrekare arasında değişen 2+1 dubleks daireler, 130 ile 167 metrekare aralığında 3+1 dubleksdaireler, 196 ile 275 metrekare aralığında 3+1 tripleks villa ve 226 ile 262 metrekare aralığında 4+1 tripleks villa seçenekleri yer alıyor. Peşin, vadeli ve banka kredili ödeme seçeneklerinin uygulandığıSakura Park 2’deki hemen teslim ev seçenekleri, yeni yaşamına hızlıca başlamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Ayrıca Sakura Park 2’den 12 ay vade imkanıyla dubleks daire veya teslim tarihine göre vadelendirme kolaylığıyla villa sahibi olmak mümkün.
Yerli ve yabancı yatırımcının gözdesi
Kalite tutkunlarına modern, şık, ayrıcalıklı ve depreme karşı güvenli bir yaşamın kapılarını aralamak için projelendirilen Sakura Park 2, yoğun bir ilgiyle karşılandı. Hafif çelik teknolojisinin sağladığı güvenli mimarisi, modern tasarımı, zengin sosyal alanları ve yemyeşil doğasıyla öne çıkanproje, büyük şehirlerden ve deprem riskinden uzak, doğayla iç içe, sakin bir yaşam arayan yerli ve yabancı pek çok konut alıcısının ilk tercihi oluyor. Geniş yeşil alanlarıyla göz dolduran Sakura Park 2’nin 4 bin metrekareye yayılmış sosyal alanlarında açık-kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, hamam, sauna, basketbol ve voleybol sahası gibi pek çok donatı yer alıyor.
İstanbul’a bir adım mesafede
Doğallığı, güvenli ve sakin yaşam koşullarının yanı sıra İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi büyükşehirlere kolayca ulaşım imkanı bulunan bir bölgede yer alan Sakura Park 2, aynı zamanda prestijli okullar, hastaneler, AVM’ler ve 5 yıldızlı otellere olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yalova’nın merkezine 3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 60 kilometre, Yalova Devlet Hastanesi’ne 5 kilometre, Osmangazi Köprüsü’ne 30 kilometre, Çınarcık’a 14 kilometre, İDO Feribot İskelesi’ne 3 kilometre mesafede yer alan Sakura Park 2’den İstanbul’a Osmangazi Köprüsü üzerinden ulaşmak 1 saat, feribotla ulaşmak ise sadece 45 dakika sürüyor.
Yeni proje Zekeriyaköy’de hayata geçiyor
Sakura Park projesinin gördüğü yoğun ilgiden ilham alan APEC Living, yeni projesi için çalışmalara başladı. Şirket, İstanbul Zekeriyaköy’dekiTerraNovaprojesini kısa süre içinde gayrimenkul yatırımcısıyla buluşturmayı planlıyor. 60 bin metrekare arsa üzerinde yaklaşık 135 ünite ve sosyal tesislerden oluşacak TerraNova, Zekeriyaköy’ün en büyük projesi olacak. Proje, malzeme kalitesi, sosyal donatıları, yeşil alanı ve büyüklüğüyle Zekeriyaköy’de fark yaratacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYeşil Holding’den inşaatta ezber bozan teknoloji: RENCO Kompozit Yapı Sistemi
    Sonraki yazıFenercioğlu dümeni yurtdışına kırdı!