Yeşilyurt İnşaat’tan 90 milyonluk yatırım

Yeşilyurt İnşaat, 261 konutluk yeni projesi Rüya Kent Prestij ile Zonguldak Kozlu’ya yeni bir yaşam konsepti sunuyor. 90 milyonluk yatırım değeri bulunan projenin inşaatı hızla devam ediyor.

Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak Kozlu’da ikinci projesi olan Rüya Kent Prestij’de çalışmalarına devam ediyor. Haziran 2016’da, 90 milyon yatırım değeriyle Zonguldak Kozlu’da inşaatına başlanan proje, 23 bin metrekare arsa alanı ve 65 bin metrekare inşaat alanına sahip. Teslimlerin Haziran 2019’da gerçekleşeceği Rüya Kent Prestij projesi 275 ünite ile 12 ticari alandan oluşuyor. Alanları 60 ila 248 metrekare arasında değişen dairelerde fiyatlar 136 bin 800 TL ile 747 bin 800 TL arasında farklılık gösteriyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim, 24 aya yüzde sıfır faiz ve 120 aya banka kredi imkânları sunuluyor.

Yüzde 30’u satıldı

Zonguldak Kozlu’daki yeni yatırımıyla ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “Zonguldak’a kimlik katacak olan Rüya Kent Prestij projemiz bölge halkına iş olanağı sağlayacak. Çağdaş ve modern bir proje olma özelliği ile öne çıkacağını düşündüğümüz projemizin yüzde 30’unun satışı tamamlandı” dedi.  Bin 15 metrekare kapalı sosyal tesis alanına sahip olan projede; açık ve yüzme alanı, jakuzi, buhar odaları, fitness center, çocuklar için trombolin, mini clup, çocuk parkı ve gençler için çok amaçlı spor alanı (basketbol, voleybol, mini futbol), genel kullanım amaçlı yürüyüş yolu ve dinlenme alanları bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.