Yıldırım Kule’nin son ofisleri alıcılarını bekliyor

Merkezi lokasyonu ile Konya yolunda hayata geçen, Ankara’nın prestijli projesi Yıldırım Kule, ofis ve marka karması ile yüzde 80 oranında doluluğa ulaştı.

Yıldırım Grup

Özgün tasarımı ve modern mimarisi ile dikkat çeken, kullandığı birinci sınıf teknolojik ürünler ile kaliteli bir çalışma hayatının kapılarını aralayan Yıldırım Kule, başkent iş hayatına yeni bir anlayış getirdi. Ofis sahiplerinin yerini aldığı Kule’de, birçok ünlü markanın da konumlandığını söyleyen Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “130 metre yüksekliğinde, farklı metrekare ofis, cadde mağaza ve cadde dükkân alternatifleriyle, her kesimin dikkatini çeken markalar artık kulemizde. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, oksijen alanları, konum, sanat galerisi ve toplantı salonları gibi her detayı düşündüğümüz özelliklerimizin yanı sıra bünyemizde bulunan bulunan marka karmamızla da fark yaratıyoruz. Kalan son ofislerimiz için ise görüşmelerimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım

“18 bin metrekarelik alanını cadde mağazalarına ayırdık”

Yıldırım Kule’de yerini alan markalardan da bahseden Zafer Yıldırım, “Konya yolu cepheli Cadde mağazalar ve Gökkuşağı Cadde cepheli dükkânlar ile kaliteli hizmet, yüksek ticari hacim ve sosyal yaşamın anahtarını sunduk. Anlaşma sağladığımız firmaları seçerken önceliğimiz kurumsallaşmış ve kaliteye önem veren markalar oldu. Toplamda 50.000 metrekare üzerindeki inşaat alanını, ticari kullanım, ofis alanı ve dubleks ofis olarak ayırdık. Ayrıca Yıldırım Kule’nin 18.000 metrekarelik alanını ise cadde mağazalara ayırdık” dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.