2 milyon dolar istiyor!

Cem Yılmaz, içinde kiracısı olan Başakşehirli futbolcu Gael Clichy’nin oturduğu Zekeriyaköy’deki lüks villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı

Cem Yılmaz, Zekeriyaköy’deki lüks villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Zekeriyaköy’deki lüks villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı. Hürriyet’in haberine göre kiracısı olan Başakşehirli futbolcu Gael Clichy, Futbolcu, her ay Yılmaz’a 50 bin lira kira ödüyor.

Sinema ve eğlence sektörünün en çok kazanan isimleri arasında olan ve her yıl vergi rekortmenleri listesine giren Cem Yılmaz, kazancıyla zaman zaman gayrimenkul yatırımları da yapıyor. 2012 yılında da Zekeriyaköy’ün en lüks sitesi Ormanada’dan bir villa satın almıştı. Yılmaz şimdi o villayı satışa çıkardı.

Kirası 50 bin lira 

Yılmaz’ın evi, Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından inşa edilen sitenin en büyük villası. 1 dönümlük arazi içinde, 700 metrekarelik kullanım alanı sunan villada 6 oda ve 1 salon bulunuyor. Ünlü komedyen, villayı yatırım amacıyla henüz inşaat devam ederken almış, teslim edilir edilmez de satışa çıkarmıştı. Villa uzun süre satılmayınca, Cem Yılmaz da eve kiracı almıştı. Komedyen, lüks ayrıcalıklarla donanmış villasını geçtiğimiz günlerde 2 milyon dolara yeniden satışa çıkardı.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.