Tema İstanbul’un “Satış ofis ve peyzaj düzenlemesi” ödül getirdi

Kerem-&-Begüm-YAZGAN

Tema İstanbul'un satış ofisi ve peyzaj düzenleme başarısı, uluslararası bir ödül ile tescillendi. Yazgan Tasarım Mimarlık, “Tema İstanbul Showroom Peyzaj Düzenlemesi” projesi ile Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan “International Property Awards”da ödüle layık görüldü. Tema İstanbul Satış Ofisi Peyzaj Düzenlemesi, “International Property Awards – Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri”nin, “Ticari Yapılar İçin Peyzaj Tasarımı” kategorisinde, finaldeki rakiplerini geride bırakarak, 5 yıldız ile “Highly Commended” ödülünü aldı. Tema İstanbul Satış Ofisi Peyzaj Düzenlemesi ile kazanılan prestijli ödülü, 14 Ekim'de Londra’da düzenlenen törenle gerçekleşen törende Yazgan Tasarım Mimarlık kurucu ortakları Kerem Yazgan ve Begüm Yazgan birlikte aldılar.

Tema İstanbul'da 3 bin metrekarelik sosyal alan tema_istanbul_fiyatlari

Tema İstanbul, Atakent’te 1.5 milyon metrekarelik devasa bir alanı kaplayan mega karma yapısı ile Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi konumunda. Tema İstanbul’un ilk etabı olan ve halen yapımı devam eden Konut Bölgesi, toplam 3.531 konuttan oluşuyor. TEM’in hemen yanı başında olan Tema İstanbul, mevcut metro istasyonlarına yakınlığı, E-5, Sahil Yolu gibi diğer ana arterler ile Atatürk Havalimanı’na kolay ve hızlı ulaşım sağlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin planlamalarında projenin içinde Tema Metro istasyonunun da bulunduğu Tema İstanbul, yapımına başlanan 3’ncü Havalimanı ve 3’ncü Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla, gelecekte gelişecek yeni ulaşım ağının da merkezi konumunda. Tema İstanbul Konut Bölgesi, 3–12 kat ile 18–30 kat arasında değişen alçak ve yüksek bloklardan oluşuyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar uzanan farklı büyüklük ve tipte daireler yer alıyor. Temmuz 2015'te teslim edilecek projede fiyatlar 293 bin liradan başlıyor. Sosyal tesisin 3 bin metrekarelik bir alana yayıldığı Tema İstanbul’da; beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, 6.400 araçlık kapalı otopark, 800 araçlık açık otopark, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları ile 285 bin metrekarenin üzerine devasa bir peyzaj ve doğal yeşil alan yer alıyor.

www.temaistanbul.com 0 212 970 00 00

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıEla Concept’te 69 bin liradan başlayan fiyatlarla!
  Sonraki yazıNakit parayla ev alacaksanız bir daha düşünün!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın