Dekar Asmalı Hayat’ta satışlar başladı

Dekar Yapı'nın bahçeli bir ev sahibi olmayı hayal edenler için Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği yeni projesi Dekar Asmalı Hayat, 150 milyon TL yatırımla hayata geçiyor. Bugün gerçekleştirilen lansmanla görücüye çıkan Dekar Asmalı Hayat'ta lansman dönemine özel cazip fiyat ve ödeme koşulları yatırımcıya sunuluyor. 

78 bin metrekare alan üzerinde 244 bahçeli konutun yer aldığı projede 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde 7 farklı büyüklükte konut ve ticari alanlar yer alıyor. Tek kat ve dubleks olarak tasarlanan konutların büyüklükleri ise brüt 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişiyor. Her dairede 30 ila 250 metrekare arasında değişen bahçelerin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları ise 3 bin 900 liradan başlıyor. 

Ailelerin birlikte daha kaliteli zaman geçirebilmeleri amacıyla tasarlanan ve hayata kolaylık katan çözümler sunan Dekar Asmalı Hayat projesi ulaşım kolaylığı açısından da yatırımcıların ilgisini çekiyor. E-5 ve TEM karayollarına, metrobüs ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla bölgenin gelişimine katkıda bulunacak olan Dekar Asmalı Hayat'ın sosyal donatıları arasında sie yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor.

Bölgenin yıldızı olacak

Düzenlenen lansmanda projenin ayrıntılarını anlatan Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, "Deniz ve maviyi bir arada sunan projemiz, hem yatırım değerinin yüksek olması hem de insanların bahçeli evlere uygun fiyatlarla sahip olabilmeleri açısından bölgenin yıldızı olacak. İnsanlar bahçeli evleri seviyor, ön talep toplama dönemimizde de bunu gördük. Biz de insanların bu isteğini görüyor ve bu doğrultuda projeler inşa ediyoruz." diye konuştu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın