2017’de 3 yeni proje geliyor

Mayra Yapı, geçmiş yılda başladığı Kirazlı Koru Evleri’nin teslimine hazırlanırken 2017’de 3 projeye start verecek. Mayra Yapı’nın 3 projesini Nisan ayında gerçekleşecek bir lansman ile duyurulması planlanıyor. İstanbul’da 2 noktada, her gün işleyen şantiyeleriyle çalışmalarına devam edecek olan Mayra Yapı, 2017’de 3 yeni projesiyle beraber 1500 insana istihdam sağlamayı hedefliyor.

Türkiye’nin potansiyeline ve ekonomisine güveninin tam olduğunu belirten Mayra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz: “Kalitemizden asla ödün vermeden, üç kuruşun hesabını yapmadan binalar yaptık. İnsanımızı doğadan koparmamaya, yaptığımız çalışmalarda yeşil alanı korumaya ve artırmaya söz verdik.  Bu anlamda sizinle bir istatistik verisini paylaşmak istiyorum: kişi başına düşen yeşil alan, Avrupa standartlarında yeşil alan 7 metrekare, Türkiye’de ortalama 2,5 metrekare ve Bağcılar’da 0,46 metrekare iken Mayra projelerinde kişi başına düşen 7,8 metrekare ile Avrupa Standartlarının da üstünde… Müşterimiz kim olursa olsun önce insandı. Bunu göz ardı edemezdik, etmedik de. Yaptığımız eserler birer bina değil yaşam alanıydı bizim için. Ev yapıyorsak akşam yaklaşırken saate bakan, iş merkeziyse sabah keyifle gidilen mekanlar yapmayı önemsedik hep. Kalite zaten kırmızı çizgimizdi bizim ve bundan hiç ödün vermedik. Güvenli binaları, satış sonrası hizmetiyle beraber sunduk. Alanında uzman mühendisleri, harika projeleri çizen mimarlarla aynı çatı altında buluşturduk. Mayra tecrübesi ile harmanlanan bu buluşma beraberinde mutlu yuvalar, özgür mekanlar olarak karşımıza çıktı. Biz ülkemize milletimize ve devletimize güveniyoruz, güvendiğimiz için 2017’ye 3 özel proje ile giriyoruz” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıFatma Girik’in sağlık durumu
  Sonraki yazıKabine referandumdan sonra değişecek mi?
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın