Başakşehir Evleri-Kayaşehir’de ön talep avantajı

İstanbul Emlak Konut Başakşehir Evleri- Kayaşehir’de, 20 Mart-15 Nisan tarihleri arasında bin TL ön talep bedeli ile başlayacak satış süreci; 15-30 Nisan tarihleri arasında yüzde 25 peşinata tamamlanacak; kalan bakiye nakden defaten ve/veya konut kredisi olarak 3 ay içinde ödenmesi ile sonuçlanacak.

Yatırımcı karlı çıkacak

Emlak Konut Başakşehir Evleri – Kayaşehir 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan teslime hazır dairelerde 220 Bin TL'den başlayan fiyat avantajları sunuyor. Turyap’ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; ön talep ile satışa çıkardıkları konutların topraktan ve maketten satılan projelere göre yüzde 50’ye yakın kazanç sağlayacağını öngördüklerini, birkaç yıl içinde teslim edilecek proje fiyatları ile karşılaştırıldığında ise 1+1 daire fiyatına 3+1 alınabildiğini söyledi.

“Metrekare kaybı yok denecek kadar az”

 Projede en büyük avantajın fiyat olduğunu söyleyen Özdemir şöyle konuştu: “Kayaşehir bölgesinde metrekare satış değerlerinin 5 Bin TL seviyelerinde olduğu pazarda 3 Bin TL seviyelerinde ev alma avantajı sağlıyoruz. Daire brüt alanları ile net alanları karşılaştırıldığında metrekare kaybı yok denecek kadar az, alıcılar sadece kullanacakları alanlara bedel ödeyecekler. Tapular devre hazır olduğu için iş ortaklığı yaptığımız bankalardan Turyap’a özel kredi oranları ile bedelin yüzde 75’ine kadar konut kredisi kullanabilecekler”
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.