Torkam E5 Açık Çarşı dükkanları satışta

E5 Otoyolu Sefaköy bölgesinde inşaatı başlayan Torkam E5 projesi, toplu ulaşım ağlarının merkezinde yer alan konumuyla kolay ulaşılır bir noktada. Firma, projenin cadde mağazalarını 60 ay 0 faizle satışa sundu.

Metrodan direk ulaşım

Proje Emlak Konut GYO’nun bir çok firmayla başarılı şekilde yürüttüğü hasılat paylaşım modeliyle hayata geçiyor. TOKİ tarafından arsa ihalesi uzun zaman önce yapılmıştı. İhaleyi kazanan Torkam İnşaat, bir süre önce düzenlediği basın toplantısıyla projedeki 234 rezidans özellikli daireyi satışa sunmuştu. Bugün projenin zemin katında bulunan cadde mazağaları satışa sunuldu. Torkam E5 Sefaköy’de yapılacak Metro istasyonu girişinin hemen üstünde yer alıyor. Yani projeye ve cadde dükkanlarına metrodan direk ulaşım olacak.

TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik (Ortada)

Bölgeye istihdam sağlayacak

TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, “Projede süreç 10 yıla yakın sürdü. Hali hazırda projenin temeli atıldı. İnşaat çalışmaları TOKİ kontrolünde sürüyor. Projesinin ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği, alt yapısı tamamlanmış bölgede bulunması alıcılara yeni fırsatlar sunacaktır.

Projenin yakınındaki üniversiteler ile ulaşım akslarına sahip konumuyla transfer merkezi özelliği taşıyor. Bölgede yoğunluk kazanan yaya sirkülasyonu ile ticari üniteler kazanca yönelik büyük değer oluşturuyor. Torkam E5 içinde barındırdığı 234 rezidans, 117 ofis ve 310 adet cadde mağazası ile yeni istihdam sağlayıp bölgenin gelişimine katkı sağlayacaktır.” dedi.

Yatırım yapan karlı çıkar

Torkam E5 Açık Çarşı’daki 310 dükkanın 124’ünü 21 Nisan’da açık artırma usulüyle satışa çıkacağız. Projede ofis, rezidans, dükkan için gereken ne varsa burada bulunuyor, yatırım yapanlar çok karlı çıkacak. 770 bin liradan başlayacak dükkanları herhangi bir banka garantisi istemeden 5 yılda sıfır faiz avantajıyla sunuyoruz. Ticari ünitelerin metrekaresi 17 bin liradan başlıyor.

Ayrıca bölgenin en büyük marketi de burada yer alacak. TORKAM E5 metrobüs durağı, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yer alıyor. Burada projeye özel metro durağı bulunacak. Günlük 700 bin kişiye ulaşan insan sirkülasyonu olması ticari üniteler için yüksek kazanç potansiyeli taşıyor. TORKAM E5’i; Rezidans daireleri, ofis ve mağazalarıyla tüm bölgenin yeni merkezi olarak geliştirdik. Projemiz, Millet Bahçesi projeleri kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında. TORKAM E5, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak konumlanıyor.

Mağazalar 770 bin liradan başlayan fiyatlarla

Sefaköy E5 üzerinde yer alan ve inşa çalışmaları süren projede, dükkanlar 770 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Dükkânların büyüklükleri 38 metrekare ila 1153 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Satışa sunulan 124 adet düzayak cadde dükkânı 5 yıl sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor.

Yatay mimari örneği

3 kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminini gösteren proje, 21 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanan Torkam E5 projesinde zemin altında (-7) kat bulunuyor.

Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark kazandırılacak.

1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerin yer aldığı projede konut büyüklükleri 54 metrekare ile 124 metrekare, birleştirilebilme özelliğine sahip ofislerin büyüklükleri ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.