Mesa’dan 50. yıl özel kampanyası: 50 ay sıfır faiz

Gayrimenkul sektöründe köklü geçmişi ile güvenin ve kalitenin sembolü MESA, güncel 7 projesini kapsayan 50’nci kuruluş yıldönümüne özel kampanya başlattı. MESA’nın 50. Yıl kampanyası, biri Ankara’da altısı ise İstanbul’da bulunan birbirinden seçkin projelerde, cazip avantajlarla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir markası MESA, 50. Yıl kutlamalarını, düzenlediği çok özel kampanya ile MESA sakini olmak isteyenlere de taşıdı. 50. Yıla yakışır kampanya ile bankasız, kefilsiz, masrafsız 50 ay boyunca %0 faiz fırsatı ile MESA’nın İstanbul’daki MESA ORMAN, MESA KOZ, MESA ÇUBUKLU 28, MESA GÖKADA, MESA CADDE, YEŞİLYAKA SU ile Ankara’daki Park Mozaik projelerinden ev sahibi olmak çok avantajlı. Kısa süreli bu fırsattan yararlanarak MESA’nın çok özel projelerinden ev sahibi olmak ve MESA’nın 50. Yılına özel bu özel kampanyadan yararlanabilmek için son gün ise 15 Mayıs !

Mesa Orman

Konut sektöründe 50 yıllık köklü geçmişi boyunca “kalite” ve “güven” ile özdeşleşen MESA, bugüne kadar Türkiye ve yurtdışında yaklaşık 100.000’den fazla konuta mükemmeliyetçi bir yaklaşımla imza attı. Bugün 350 bin kişi yaşamlarını, MESA kalite ve güvencesi ile sürdürüyor. Bazı MESA projelerinde bugün üçüncü nesiller yaşamlarını sürdürüyor. MESA, yarım asıra ulaşan mükemmeliyetçi yaklaşımı ile konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir ‘yaşam markası’ haline dönüştü.

Şehrin İçinde Doğa ile İç içe: MESA ORMAN
Az katlı tasarlanan bloklarındaki 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA ORMAN projesinde 125 m² ile 300 m² arasında değişen büyüklükleriyle 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor. MESA ORMAN, metropolün içinde saklı bir doğa sunuyor.

Hemen yanı başındaki doğal göl ve orman ile yeşilin tüm tonlarını kucaklayan proje, parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzajla birbirine bağlanan bahçeleri ile her ihtiyaca ayrı ayrı cevap veriyor. MESA ORMAN, çocukların, çocukluklarının tadına varacakları, oyun parklarında ve yeşil alanlarda özgürce koşabilecekleri düz bir arazi üzerinde konumlanıyor. Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru, sabah koşularının temiz orman havasında yapılmasına imkân tanıyor. Sosyal tesisin içerisinde yer alan dinlenme ve donatı alanları ise ailelerin kendilerine nitelikli zamanlar yaratmasını sağlayacak.

Özel konumu sayesinde hem denizden hem de karadan önemli ulaşım olanaklarına sahip olan MESA ORMAN, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika,15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin 3. Köprü’ ye yakınlığı sayesinde yeni İstanbul Havalimanına kolayca ulaşmak mümkün.

Mesa Gökada

MESA’nın Maltepe’deki ilk Projesi, MESA GÖKADA
MESA GÖKADA projesi, fark yaratan konut projeleri ile MESA’nın, Maltepe’dek ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi ile birbirini engellemeyen binaları, eşsiz adalar manzarası, lokasyon ve ulaşım avantajları ile fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak.

Birçok üstün niteliği ile Maltepe’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veren proje 3 bloktan oluşuyor. Projede bulunan toplam 317 daire, ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılar ve özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Bölgedeki bir çok okul, hastane ve AVM’lere olan yakınlığı ile şehrin tüm imkanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Aydos Ormanları ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakın konumuyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

Mesa Koz

Ferah ve Konforlu Detaylarla, Ayrıcalıklı Bir İç Dünya, MESA KOZ
Estetik tasarımı ve yüksek yaşam standartları ile İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde yer alan MESA KOZ, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Projenin 19’uncu katına kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. MESA KOZ’da çok özel bir Lounge’ın hizmet verileceği 19’uncu katın üstünde ise daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri yer alıyor. MESA KOZ’da yüksek yaşam standartlarına, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin yer aldığı panoramik eşsiz manzara da eşlik ediyor.

Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli MESA KOZ projesi; açılır-kapanır havuzu ile dört mevsim yüzme ve günün yorgunluğunu keyifli bir havuz başı ortamında atma imkânı ile beraber benzersiz bir sauna deneyimi sunuyor. Çeşitli ekipmanlarla donatılmış fitness salonunun da hizmet vereceği proje, concierge, housekeeping ve vale hizmetleri ile MESA KOZ sakinlerini benzersiz ayrıcalıklarla tanıştırıyor.

Seçkin yaşama dair tüm ihtiyaçlara kusursuz yanıt veren MESA KOZ, benzersiz konumu ile sakinlerine büyük bir ayrıcalık sunuyor. Birçok AVM, hastane ve eğitim kurumu MESA KOZ’a sadece birkaç dakika mesafede. MESA KOZ’da birkaç adımla 3 farklı metro hattına da ulaşmak mümkün olacak. Bu metro hatları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Bostancı İdo İskelesi ayrıca, Bağdat Caddesi, Sahilyolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan kesişme noktasında yer alıyor. MESA KOZ, alışveriş, kafe ve restaurant duraklarına olan yakınlığıyla da avantajlar sunuyor.

Mesa Cadde

MESA, ASLAN YAPI, CABA ortak sinerjisi MESA CADDE’de buluştu
MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın güç birliğinden doğan sinerjisi, modern mimarisi, ince düşünülmüş teknik detayları ve özel tasarlanmış yaşam alanları MESA CADDE’de buluştu. MESA CADDE, tasarımda estetiğin, efektif kullanımın ve çevre dokusuyla uyumun buluştuğu, yaşam ile ticari alanların birbirine katkı sağladığı ve üzerinde bulunduğu Bağdat Caddesi ile etkileşime giren bir mimariye sahip olması ile bölgede fark yaratan bir proje.

MESA CADDE sakinleri mağazalar, cafeler ve restoranlarla donatılmış Alışveriş Caddesi’nde tüm ihtiyaçlarını giderebilecekler. Keyifli sohbetlerin durağı açık hava şöminesi, mis gibi nane, kekik kokuları arasında yürüyüş yapıp doğanın güzelliklerini keşfedebilecekleri organik bahçeler, yoga ve pilates için ayrılmış geniş çim alanlar ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi açık hava sineması, aktivite ve etkinlik alanları Mesa CADDE sakinlerinin hayat kalitelerini artırırken Maltepeliler için de MESA CADDE projesi “Yeme & İçme, Gastronomi, Hobi, Eğlence, Sanat” ağırlıklı bir sosyal buluşma noktası olacak.

MESA CADDE’de, 6-16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu, ticari ünitelerin bulunduğu baza üzerinde yükseliyor. MESA CADDE, 1+1’den 4+1’e kadar değişen tip ve büyüklükteki toplam 253 konuttan oluşan seçkin yaşam seçenekleri sunuyor. MESA CADDE, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna ve Marmaray’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Mesa Çubuklu 28

Eşsiz bir Atmosfer, Zevk ve Prestij Sahibi Ayrıntılar, MESA ÇUBUKLU 28
MESA, Çubuklu’da hayata geçirdiği ikinci projesi MESA ÇUBUKLU 28 ile bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor. MESA ÇUBUKLU 28’de; 1+1, 1+1 çatı dubleksi, 2+1, 2+1 dubleks, 2+1 çatı dubleksi, 3+1, 3+1 çatı dubleksi, 4+1 bahçe dubleksi ve 4+1 çatı dubleksi seçenekleriyle toplam 80 bağımsız bölüm seçkin sahiplerini bekliyor. Ekim 2019’da teslim edilecek proje.

MESA ÇUBUKLU 28 sosyal tesisi benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Projenin sosyal tesisinde aileler eğlenceli vakit geçirirken, komşular ile keyifli sohbetler de MESA ÇUBUKLU 28 sakinlerini bekliyor. Sosyal tesisin içerisinde bulunan spor merkezi, sauna, SPA, buhar odası ve havuz ile MESA ÇUBUKLU 28’de her anın keyfine varmak mümkün. 80 adet bağımsız alanı olan rezidans konforunu dört bir yandan ışık alan ferah daireler ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planı ile hissettirerek, yaşamınızın değerini arttıran tüm özelliklere sahip.
Estetik ve işlevsel mimari tasarımıyla MESA ÇUBUKLU 28 bulunduğu konum açısından da çok önemli ulaşım avantajlarına sahip. Riva Yolu üzerinde kolay giriş çıkışı bulunan proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika Çubuklu – İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Boğazın her iki yakasından da hızlı ve kolay erişim sağlanan proje sunduğu ulaşım avantajına deniz ulaşımı avantajını da katıyor. Ofis yoğunluğunun yer aldığı Kavacık’a 3, Levent ve Maslak’a da 12 dakikada ulaşabilen proje. Şehrin karmaşasından kaçmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden Polonezköy’e 15, Riva’ya 19, Anadolu Kavağı’na ise 20 dakikada MESA ÇUBUKLU 28’den ulaşmak mümkün.

Mesa Yeşilyaka Su

Türkiye’nin yapımı süren en büyük villa projesi, YEŞİLYAKA SU
İstanbul’da gerçek country yaşam konseptini, Türkiye’de konutun seçkin markaları MESA & NUROL kalite ve güvencesi ile sunan YEŞİLYAKA ayrıcalıkları, YEŞİLYAKA SU ile devam ediyor.

YEŞİLYAKA SU, 1 ve 2 katlı 7 farklı tipte, büyüklükleri 226 ile 463 m² arasında değişen ‘Deniz’, ‘Irmak’, ‘Nehir’, ‘Göl’, ‘Çağlayan’, ‘Şelale’, ‘Derya’, seçkin villalarda doğayla iç içe country yaşam fırsatları sunuyor. YEŞİLYAKA SU, yapımı tamamlanan komşusu YEŞİLYAKA KORU’nun başlayan yaşamla tescillediği tüm ayrıcalıklarını fazlası ile sunuyor. Toplam 3.500 m²’lik bir alana yayılan YEŞİLYAKA SU Sosyal Tesisi’nde açık, kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve daha birçok ayrıcalıklar yer alıyor. Çocuk oyun alanları, cafe ve restoranlar, iki adet tenis kortu ve iki farklı basketbol sahasının yanı sıra dinlenme, buluşma ve seyir noktaları ile YEŞİLYAKA SU’da hayat, doğayla bütünleşiyor. YEŞİLYAKA SU, doğanın yeşilini daha çok mavi ile; toplamda 22.000 metrekareye ulaşan ortak kullanıma açık göletler, yansıma ve süs havuzları ile buluşturuyor. Site içerisinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmeniz için yüzme havuzları ve açık hava sineması da bulunuyor.

İlk etabı 2020 ‘de teslim edilecek olan YEŞİLYAKA SU, İstanbul’da ancak şehir karmaşasından ve stresten uzak benzersiz bir lokasyona sahip. Sadece villalardan oluşan ve trafiğin yoğun olmadığı Avrupa yakasının nezih bölgelerinden Büyükçekmece Sırtköy’de yer alan YEŞİLYAKA SU, TEM gişelere, İstanbul Havalimanı ve ana arterlere doğrudan, kolay ulaşım sağlıyor. Seçkin eğitim kurumlarının ve AVM’lerin çevrelediği YEŞİLYAKA SU ile yeni İstanbul havalimanına 30 dk’d a ulaşabileceksiniz. Türkiye’de ilk defa yapılacak olan Avrupa standartlarındaki film stüdyolarının da yanı başında bulunuyor.

Mesa Park Mozaik

Başkentin Leed Gold Sertifikası sahibi ilk ve tek konut projesi, PARK MOZAİK
İnsanı ve yaşam kalitesini önceliklerinde ilk sıraya yerleştiren Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Park MOZAİK, 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu çok katlı ve az katlı yaşam olanaklarıyla başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Proje, özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden tüm çeşitliliği ile yaşamı, mutluluğun renklerine boyuyor.

Park MOZAİK, elverişli konumu ile de şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı sağlıyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park MOZAİK’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Üstün nitelikleri ile yaşam standartlarını yeni zirvesine taşıyan Park MOZAİK’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasına sahip olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için, projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. TEPE, MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park MOZAİK projesinin Leed Gold sertifikasına sahip olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park MOZAİK, bu önemli uluslararası sertifikayı alan Ankara’nın ilk ve tek konut projesi konumunda. Tepe ve Mesa kalitesiyle Ankara Yaşamkent’in yükselen değeri, Park Mozaik hemen teslim ve hemen tapu avantajıyla sahiplerini bekliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTorkam E5 Açık Çarşı dükkanları satışta
  Sonraki yazıSecret Garden Residences Montenegro satışa sunuldu
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın