Altın Kuleler’in örnek dairesi görücüye çıktı

Sinpaş Yapı’nın Çankaya Oran’da geliştirdiği ilk proje olan ve Eymir Gölü ile İmrahor Vadisi’nin muhteşem doğasına eşlik eden Altınoran’da yükselen Altın Kuleler, Ankara’da ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Evin dekorasyonunda ev sahiplerinin yaşam tarzları öncelikli olarak ele alındı. Evde geçirdikleri zamanı rahat, konforlu ve aydınlık mekânlarda yaşamalarına öncelik verildi. Genel dekorasyon tarzı ise modern eklektik şekilde tasarlandı. Soft ve sıcak ahşap dokuları ile beyaz, krem tonlar tercih edildi. Modern çizgilerdeki mobilyalar, eklektik ve ham dokuda doğal malzemelerden aksesuarlar ile bir arada kullanıldı. 1+1 dairenin geniş metrekareli salonunda birçok fonksiyon bir arada düşünülerek, mekânda kullanım ferahlığı için geniş sürgü camlar ile çıkılan balkon tasarlandı.

Geniş balkon, evin doğal renklerini eşsiz İmrahor Vadisi manzarasıyla tamamlıyor. Banyo da modern tarzda döşenirken, doğal renk kullanımı ve kontrast renklerle odalar ile uyumunun devamı gözetiliyor.  Geniş giriş holünde karşımıza çıkan bol kapasiteli, lake kapaklı vestiyer ve gömme dolaplar, ev sakinlerine rahat kullanılacak yeni alanlar sunuyor. Holün duvarlarında salonda da devam eden, dekorasyonu bütünleyen çizgili duvar kâğıtları kullanıldı.

Yatak odasında sıcak, soft ahşap tonlar ve beyaz renkler bir arada kullanıldı. Yatak başı üzerindeki siyah beyaz, modern baskı tablo pirinç metal çerçeveleri ile mekanda renklerle kontrast oluşturarak, bir odak noktası oluşturuyor. Yatak başı ve yatak yanı döşemesinde karbonfiber dokulu vinil kumaşlar kullanılırken, yatak altındaki gizli led ışıklar mekânın aydınlatmasını çok etkili bir hale getiriyor. Giysi dolaplarının beyaz lake kapakları mimarın özel tasarımı cnc kesim boşluklardan oluşurken, kapak içlerinde özel aydınlatmalı raflar ile oda kusursuz uyum sergiliyor.
 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.