240 ay vadeye destekler çoğalıyor

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu:

"2017 yılının 2016’dan çok daha iyi geçeceğine inancımız tam"

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu kampanyaya SeaPearl projesi ile destek vereceklerini belirterek; “20 yıl vadeli konut satışı her şeyden önce ülkemizin 20 yılına güvendiğimizin bir göstergesidir. Ekonominin lokomotifi olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren bizler, ülkemizin daha da güçlenmesi için her zaman elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik” dedi.

Kampanyanın detaylarına da değinen Kuzu; “Bu her şeyden önce bir güç birliği ve fedakarlık göstergesidir. Konut alıcısının elini güçlendirmek, satın alma kararını kolaylaştırmak için çözümler üretiyoruz. 1 Şubat – 30 Mart tarihleri arasında geçerli olan kampanyada faizlerin yüze 0.75 – 0.85 bandında tutmak için bankalar ile işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Tüm bu kampanyalar ve konut alıcısının lehine alınan kararlar ile 2017 yılının 2016’dan çok daha iyi geçeceğine inancımız tam” şeklinde konuştu.


 
Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan:
 
“Konut sahibi olmak kolaylaşacak”

 
Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan: “2016 yılında konut satışlarının hız kesmemesi, sektörün canlılığını koruması için Emlak Konut GYO öncülüğünde Ağustos ayında konut kampanyası başlatılmış daha sonra GYODER’in de desteğiyle konutlar 0.70 faiz ve 120 ay vade ile satışa sunulmuştu. Birçok markalı konut projesi bu kampanyaya katılarak yer aldı. Bizler de Babacan Holding olarak milletimiz ve ülkemiz için bu sürece destek olmuştuk.
 
Ekonominin lokomotifi olarak görülen inşaat sektörünün 2017’de de canlılığını koruması için Emlak Konut, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle yeni bir kampanyaya imza atılıyor. 20 yıl vadeli çok cazip faiz oranları sunan bu kampanya 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Biz de Babacan Holding olarak tüm projelerimizde 240 ay vadeli kampanyayı uygulayacağız.
 
20 yıl vadeli düşük faizle konut alımları kolaylaşacak. Bu kampanya uzun süredir konut almak isteyen dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşlarımızı harekete geçirecektir. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor. Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak. Babacan Holding olarak bizim öncelikli temennimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. İstikrar devam etiği sürece sektör de büyümeye devam edecektir. Ülkemizin ve sektörün gücüne inanıyoruz” diye konuştu.


 
Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ:
 
“İnşaat sektöründe 2. seferberlik başlayacak”

 
Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ; “15 Temmuz darbe girişiminden sonra inşaat sektörünü canlandırmak için Emlak Konut tarafından başlatılan kampanyalarla, bankaların faiz indirimleri ve hükümetimizin destekleriyle konut satışları hız kesmeden yıl sonuna kadar devam etti. Bizler de Dağ Mühendislik olarak Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimizle Emlak Konut’un Ağustos 2016’da başlatmış olduğu kampanyada yerimizi aldık.
 
Emlak Konut GYO, şimdi de 2017 yılında da sektördeki canlılığı korumak için konutta 2. bir seferberlik başlatma kararı aldı. Emlak Konut önderliğinde başlayacak kampanya ile Türkiye’de ilk kez 20 yıl vade ve düşük faizle markalı konutların satışı yapılacak. Vadenin 20 yıla çıkmasıyla taksitler düşecek, dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın konut alımları kolaylaşacak. İnşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam edecek, hem yatırımcılar hem de konut alıcıları için çok önemli bir kampanya olacağını düşünüyorum” açıklamalarını yaptı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.