6 ayda yüzde 30’u satıldı

Toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekareden oluşan Next Level Çayyolu 505 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor. Projenin 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Next Level Çayyolu projesinde, dairelere ait terasları, özel peyzajlı bahçeleri, yemek okulu, açık kapalı havuzları, squash ve standart ölçüde kapalı basketbol sahası gibi olanaklar yer alıyor. Next Level Çayyolu’nun ortasında yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanında piknik ve dinlenme alanları, açık hava sineması ve keyifli yürüyüş yolları yer alıyor. 101 dönüm orman ve 191 dönüm Çayyolu Rekreasyon Vadisi’yle harmanlanan Next Level Çayyolu, şehrin içinde nefes aldıran bir doğal yaşam alanıyla dikkat çekiyor. Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana stili, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano stili, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago stili olmak üzere üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor.

Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan Mart 2016’da inşaatına başlanan Next Level Çayyolu’nda sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını belirterek, tasarımıyla bir buçuk yıl uğraştıklarını söyledi. Next Level Çayyolu’nun Ankaralılar tarafından çok iyi algılandığını ifade eden Fatih Erdoğan, “Bu nedenle emlak piyasasının durma noktasına geldiği bir süreçte bile yüzde 30’unu satmayı başardık. Ağustos ayında ekonomiye destek sloganıyla başladığımız 48 ay vade farksız ödeme imkanı sunan kampanya da satışı destekledi. Gelen yoğun talep üzerine kampanyanın süresini yılsonuna kadar uzatırken, kasım ve aralık aylarına özel ilave fırsatlar ekledik” şeklinde konuştu.

92 farklı daire tipi

Lansman döneminin yıl sonuna kadar süreceğini vurgulayan Fatih Erdoğan, bir taraftan da ‘ekonomiye destek’ sloganıyla hareket etmeye devam etmek istediklerini, bu nedenle kasım ve aralık aylarında, Ankaralılar için bir daha hiçbir zaman bulamayacakları fırsatlar hazırladıklarını aktardı. Konuşmasına devam eden Fatih Erdoğan, “Bunlar gerçekten çok etkileyici fırsatlar ve bugüne kadar zaten çok iyi olan satış oranını yıl sonuna kadar iyice artıracağına inanıyorum. Kendisine iyi bir yaşam ve yatırım düşünen tüm Ankaralıları, 429 konutta 92 farklı daire tipiyle her beklentiye cevap veren bu projeden, kendilerine en çok hitap eden konutu tükenmeden almaya davet ediyorum” dedi.

Next Level Çayyolu’nun çıkış noktasının müşteri beklentileri olduğunu belirten Fatih Erdoğan, Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine, Next Level tarzını bir konut projesine taşıma fikrinin ortaya çıktığını söyledi. Gelen taleplere cevap verebilecek, aile yaşamına en uygun araziyi araştırdıklarını anlatan Fatih Erdoğan, “Ankara’nın en önemli konut bölgesi Çayyolu’nda, Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin içindeki arazide projeyi geliştirmeye karar verdik. Projenin konumu, havası, sessizliği, sakinliği, ulaşım kolaylığı ve Ankara’nın en eski ve köklü konut sitelerine yakınlığıyla öne çıkıyor. Hem şehrin olanaklarının içinde hem de şehrin karmaşasının dışında, müstakil ev rahatlığında, doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, pek çok üniversiteye, özel okula, sosyal yaşam alanlarına ve alışveriş merkezlerine de yakın” ifadelerini kullandı.

Next Level Çayyolu’nda villa, loft, penthouse, teras bahçeli ve katta farklı büyüklüklerde dairelerin bulunduğuna dikkat çeken Fatih Erdoğan, “Farklı mimarilerdeki alternatiflerle genç çiftlerden çocuklu ailelere, geniş ve ferah yaşamı sevenlerden fonksiyonelliğe önem verenlere kadar her zevke uygun yaşam tarzını 3+1’den 7,5+2’ye kadar değişen seçeneklerle sunuyoruz. Next Level Çayyolu’nda yaşam başladığında, detaylara gösterdiğimiz özenin hayatı nasıl kolaylaştırdığı daha net anlaşılacak. Her detayı ‘önce fonksiyon, sonra estetik’ anlayışıyla tasarladık. Metrekare büyüklüğüne değil, tüm alanların en verimli şekilde kullanılmasına özen gösterdik” dedi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.