7 ödül birden…

Eskidji Gayrimenkul, 2016 yılında başarı gösteren bölge ortaklıklarını ödüllendirdi. Türkiye’de 25 ildeki bölge ortaklıklarının ve yurt dışında bulunan temsilciliklerin katılım gösterdiği Türkiye Bölge Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni, Antalya IC Green Palace Hotel’de gerçekleştirildi. Ödül Töreni’nde Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal 7 farklı dalda ödülün sahibi oldu.

Ödüllerini Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Mustafa Acar tarafından alan Köksal Ünal, ‘’2016 yılı en çok kazanan gelir birinciliğinden, gayrimenkul müzayedelerine müşteri yönlendirme oranı en yüksek ofis ödülüne kadar 7 farklı dalda ödül aldık. Ayrıca işlem hacmi olarak da Türkiye genelinde en başarılı bölge ortağı seçildik. Bu ödüller bütün bir yıl boyunca yaptığımız çalışmaların meyveleri. Hepsinde tüm ekip arkadaşlarımın çok büyük katkıları var. Bizim için ödül almaktan ziyade başarılarımızı her yıl üst üste tekrar etmek çok daha önemli. İstikrarlı bir büyümemiz ve başarılarımız var. Bu ödüller bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Elbette bir sonraki yıl içinde daha çok çalışmamız gerekiyor. Başarılarımızın sürdürülebilir olması çok önemli’’ dedi.
 
 
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıWe Haliç’te lansman öncesi avantaj!
  Sonraki yazıKonut giderleri ilk sırada!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın