Ağaoğlu 22 milyon dolara otel satıyor

Ekonomist Dergisinin haberine göre, otel Ağaoğlu Grubu ile Edip İplik’in ortak mülkiyetinde bulunuyor. Sözkonusu otel 138 odalı ve tamamlanmamış olarak satışa çıkarıldı. 22 milyon dolar artı KDV satış fiyatıyla alıcı bekleyen otelin işletmesini üstlenmek istemeyen tarafların bu yolu seçtiği öne sürülüyor.

Ağaoğlu Grubu, aynı yerde yine Edip İplik’e ait arsa üzerinde daha önce 212 İstanbul AVM’nin yanında bulunan MyOffice212 isimli ofis projesini de hayata geçirmişti. MyOffice212, 80 metrekare eli 800 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri sunuyor.

Ağaoğlu’nun İstanbul’da hızla artan ofis talebini karşılamak amacıyla inşa ettiği My Office 212 projesinde çeşitli sektörlerden farklı firmalar iş yaşamına başladı. Tapuların hazır olduğu My Office 212’de az sayıda ofis için taksitler 2.660 TL’den başlıyor. Farklı birçok ofis seçeneğini bir arada bulunduran proje, havaalanına olan yakınlığı ile de iş dünyasının yerli ve yabancı işletmelerine büyük avantaj sağlıyor.

Projenin hemen önünde yer alan metro istasyonu, günün her saatinde organize edilebilen teknolojik ekipmanlar ile donatılmış toplantı salonları, CIP Havalimanı Transferi, 24 saat asistan hizmetleri ve tam donanımlı fitness salonu ile My Office 212’de iş hayatı prestij kazanıyor

Grup, geçtiğimiz günlerde, daha önce 'Bakırköy 46' adıyla satışa çıkardığı ve inşaatı mahkeme kararıyla durdurulan projesini, değişiklikler yaparak Central Park İstanbul ismiyle yeniden satışa sundu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.