Ağaoğlu’ndan çılgın kampanya! Yüzde 1 peşinatla!

agaoglu_maslak_atasehir_kampanya_faiz_pesinat

Ağaoğlu’nun yaşamın başladığı My Home Maslak ve My Towerland Ataşehir projelerinde başlatılan kampanyada konut kredisi faiz oranı yüzde 0,49’a, peşinatlar ise yüzde 1’e çekildi. SMS’le bilgilendirme başladı

agaoglu_kampanya_sms

Ağaoğlu’nun "ezber bozan kampanya" sloganıyla duyurduğu ve daha önce kendi projelerinde talep formu dolduran potansiyel müşterilere SMS mesajıyla bildirilmeye başlanan kampanya için gönderilen SMS’lerde şu ifadeler yer alıyor: “Ağaoğlu yine ezber bozdu! Maslak ve Ataşehir’de hemen teslim projelerde yüzde 1 peşinat ile 0,49 faiz oranı! Bu fırsatı kaçırmayın!”

My Home Maslak fiyatları 554 bin TL’den başlıyor

Ağaoğlu’nun İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Maslak’ta hayata geçirdiği My Home Maslak projesi, 26 bin metrekarelik arsa alanında inşa edilen üç blokta 786 daireden oluşuyor. 1+0’dan 4,5+1’e kadar değişen daire tiplerine sahip olan Ağaoğlu My Home Maslak projesinde fiyatlar ise 554 bin TL’den başlıyor.

My Home Maslak sosyal donatılar

Hemen teslim avantajına sahip olan Ağaoğlu My Home Maslak projesinin sosyal olanakları arasında; çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı bulunuyor.

My Towerland’da yüzde 100 yenilenebilir enerji

Önemli bir kısmı, İSKİ’nin kendi çalışanları için yaptırdığı, fakat tamamlayamadığı “Sukent” adlı kooperatiften firmaya geçen bloklardan oluşan Ağaoğlu My Towerland Ataşehir projesi ise 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu 2 bin 535 konuttan oluşuyor. Yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanılan Ağaoğlu My Towerland Ataşehir projesi, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede kalan 2+1 dairelerin fiyatları ise 754 bin TL’den başlıyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu iletişim 444 6 777 www.agaoglu.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıRus gayrimenkul yatırımcıları Ağaoğlu Maslak 1453’ü ziyaret etti
  Sonraki yazıSur Yapı’nın İdilia ve Vitrin projelerinde yüzde 15 indirim!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın