Ağaoğlu’nun gayrimenkul uzmanlığı programı başladı

agaoglu_nisantasi_universitesi_gayrimenkul_uzmanligi_sertifika_programi

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden Ağaoğlu Şirketler Grubu ile İstanbul Nişantaşı üniversitesi’nin işbirliğiyle, sektöre uzman personel yetiştirme amacıyla başlatılan “Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı” başladı. Programın ilk dersi, 6 Aralık Cumartesi günü Ağaoğlu’nun Ataşehir’deki projesi Ağaoğlu My Office’de gerçekleştirildi.

Başarılı olanlar Ağaoğlu’nda işe başlayacak

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı ve Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin’in katıldığı ilk derse konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, şunları söyledi: “Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak sektör liderliğimize yakışır şekilde bu tarz projelere imza atmaya devam edeceğiz. Gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanları Ağaoğlu bünyesinde istihdam sağlayarak, büyümeye devam eden sektörümüze eğitimli, alanında uzman bireyler yetişmeye öncülük edeceğiz. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun deneyimli satış uzmanları ve satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini eğitime katılan arkadaşlarımızla paylaşacaklar. KONUTDER üyesi diğer şirketler de, bu eğitimi başarıyla bitiren arkadaşlarımıza iş imkânı tanıyacak.”

“Örnek teşkil edecek”

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin ise, “Sektör lideri Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun üniversitemizle birlikte bu sertifika programını öncülük etmesinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Programa katılan arkadaşlarımızı sektörü anlamış, deneyim kazanmış, mesleğinde uzman arkadaşlar olarak mezun etmeyi amaçlıyoruz. ‘Gayrimenkul uzmanlığı’ sertifika programının diğer kuruluşlara örnek teşkil etmesini ve sürdürülebilir olmasını diliyoruz’ dedi.

Programda neler var?

Nişantaşı Üniversitesi’nde, 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, ‘Dünya’da ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü ne durumda?’, ‘Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun sektör liderliği’, ‘Etkin iletişim ve algı yönetimi’, ‘Müşteri ilişkileri yönetimi’, ‘Konuşma sanatı ve beden dili’, ‘Yüzler ve isimler’, ‘Takım çalışması ve motivasyon’, ‘Sağlıklı yaşam, kişisel trendler’, ‘Pazarlama ve satış teknikleri’, ‘Birebir satış’, ‘Gayrimenkul sektörü mevzuatı’, ‘Gayrimenkul değerlendirme’, ‘Bütçe planlama ve fiyatlandırma’ gibi hem satışa hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş’ın 40. yıl kampanyasından yararlanmak için son fırsat!
  Sonraki yazıTOKİ’nin 2015 yılı hedefi 50 bin konut
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın