Sinpaş’ın 40. yıl kampanyasından yararlanmak için son fırsat!

 Altinoran-Ankara-5

Sinpaş’ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası büyük bir ilgiyle karşılanırken, kampanya dahilinde son 40 eve avantajlı ödeme koşulları ile sahip olmak için fırsatlar devam ediyor.

Ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksit

Sinpaş Yapı’nın İstanbul Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz, Sancaktepe’deki Köyceğiz ve Ankara Çankaya’daki Altınoran projelerinde 40. yılına özel sunduğu stoklarla sınırlı kampanyada son 40 ev için fırsatlar devam ediyor.

Altınoran, Çankaya'nın yeni oksijen kaynağı olacak

Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci kısım evlerinin teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Cumhuriyet Meydanı, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi imkanlarıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran’da, 100 bin adet ağaç dikimiyle birlikte Çankaya’ya yeni bir oksijen kaynağı da kazandırılıyor.

Liva Turkuaz'da yaşam başladı

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam başladı. Sultanbeyli bölgesi, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile değerini daha da artırır ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile ulaşım avantajı sunarken, Liva projesi de bölgenin değerine değer katıyor.

Yüzde 50 peşin, 80 ay sıfır faiz

Sinpaş Yapı’nın bu yıl lanse ettiği Sancaktepe’deki Köyceğiz projesi ise, sahil kasabalarının huzurunu taşıyan butik bir proje olarak büyük ilgi görüyor. Sinpaş 40. yıl kampanyası ödeme planı kapsamında peşinatsız 40 ay vade, yüzde 20 peşinatla 50 ay vade, yüzde 30 peşinatla 60 ay vade, yüzde 40 peşinatla 70 ay vade, yüzde 50 peşinatla ise 80 ay vade avantajıyla daire sahibi olunabiliyor. www.sinpas.com.tr 444 1 440

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSoğuk havalar AVM’leri doldurdu
  Sonraki yazıAğaoğlu’nun gayrimenkul uzmanlığı programı başladı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın